Advert

“Her projemizin arkasında halkımızın güçlü desteği var”

İlkadım ilçesinin dev yatırımlarla geliştiğini söyleyen Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Yapılan her çalışmanın ve projenin arkasında halkın güçlü desteğinin olduğunu kaydetti.

“Her projemizin arkasında halkımızın güçlü desteği var”

Her kesimi kucaklayarak gönül birlikteliğini inşa ettiklerini kaydeden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Belediye hizmet ve projelerini halkın talep, istek ve önceliklerine göre şekillendirdiklerini söyledi.

HERKESİMİ İLGİLENDİREN PROJELER

‘Önce insan’ ilkesi ile çalışmalar yaptıklarını kaydeden Başkan Erdoğan Tok, 7’den 70’e toplumun tüm kesimlerini  kucaklayarak toplumun faydasını gözettiklerini belirterek, “Günün ihtiyaçlarını değil gelecek nesiller içinde önemli yatırımlar yapıyoruz. Hayata geçirmiş olduğumuz projelerle vatandaşımızın sosyal yaşam alanını genişletiyoruz. İlkadım Belediyesi olarak birçok hizmeti ve projeyi yaparken önce kentimizin ve vatandaşımızın önceliklerini tespit ediyoruz.” dedi.

“DEV PROJELERLE YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ"

Geleceğe emin adımlarla yürüdüklerini ifade eden Başkan Tok, "Biz, halkımızın içindeyiz ve her zaman yanlarındayız. Halkımızdan aldığımız gücü fazlasıyla yine halkımız için harcıyoruz. Biz, milletin hizmetkarı olarak, milletimize karşılıksız hizmet etmek için varız. Dün olduğu gibi bugün ve yarında milletimize hizmete devam edeceğiz.  Çok iş başardık.  Çok yol aldık.  Dev yatırımları ilçemize kazandırdık.  Birçok hizmeti tamamladık. Yenilerine start verdik.  Çok farklı hizmetlerle yolumuza devam ediyoruz. Gönülleri fethetmek için çaba harcıyoruz. Dayanışmayı artırarak daha çok gönülleri kazanmanın peşindeyiz." diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Rıza KUL     2017-10-20 Yatırımı mı?Ne yatırımı?2 buçuk binaya sığamadın 3 buçukuncu belediye binasını yaptırmak, çöp kutularına, merdivenlere, bilboardlara reklamcını zengin ettirecek şeyler yapıştırmak, özel günlerde karanfiller dağıtarak çiçekçini palazlandırmak, kandillerde bayramlarda simit şeker dağıtarak pastacını ihya etmek, kültür merkezi,sosyal tesis, gençlik merkezi adı altında kendini veya müteahhitlerini uçuşa geçirmek yatırım oluyorsa aferin sana,devam et.
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘Gelin yeni dönemin müjdesini yine Diyarbakır'dan verelim’
Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘Gelin yeni dönemin müjdesini yine Diyarbakır'dan verelim’
Kaşıkçı itirafı 18'inci günde geldi... İşte Türkiye-Suudi Arabistan -ABD hattında yaşananlar
Kaşıkçı itirafı 18'inci günde geldi... İşte Türkiye-Suudi Arabistan -ABD hattında yaşananlar