HOŞKADEM’DE MUSTAFA KESER RÜZGARI ESECEK

Samsun'un en güzel mekanlarından OMÜ KOnuk Evi Hoşkadem 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle özel bir program hazırladı. Hoşkadem'de sahne alacak olan Ünlü sanatçı Mustafa Keser'de şarkılarıyla sevenlerinin gönüllerini fetedecek.

HOŞKADEM’DE MUSTAFA KESER RÜZGARI ESECEK

MUSTAFA KESER GELİYOR

OMÜ Konuk Evi Hoşkadem, 24 Kasım öğretmenler günü nedeniyle öğretmenlere özel bir gece düzenleyecek. Türkiye'nin en önemli ses sanatçılarından Mustafa Keser'in de sahne alacağı gecede hem öğretmenlerin öğretmenler günü kutlanacak hem de Keser'in şarkılarıyla müzik ziyafeti verilecek. Hoşkadem sahiplerinden Hasan Danayiyen 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle hazırlanan programla ilgili bilgi verdi. OMÜ Konuk Evi Hoşkadem'in her yönüyle yenilendiğini belirten Danayiyen;'Kısa bir süre önce işletmesini aldığımız Hoşkadem, Samsun'da gerek damak zevki gerekse en nezih mekanlarından biri olarak Samsun'a damgasını vuracak' dedi.

ONLAR BİZİM BAŞTACIMIZ

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Hoşkadem'de özel bir gece hazırladıklarını belirten Danayiyen;'Kendimde öğretmen kökenli bir işletmeci olarak 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne yönelik çok güzel bir organizasyon tertip ettik. Aynı zamanda Türkiye'nin en güçlü seslerinden Sayın Mustafa Keser'de hem bizlerle olacak hem de şarkılarıyla gecemize ayrı bir renk katacak. Tüm Samsunluları bu gecemize davet ederken, Hoşkadem'de güzel bir gece geçirmenin keyfini yaşatmak istiyoruz. Hoşkadem bundan sonra'da böylesine özel günlerde Samsun'da büyük organizasyonlar yapmaya devam edecek.' diye konuştu.

 

mustafa keser hoşkadem 24 kasım öğretmenler günü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Piyango talihlisine büyük şok
Milli Piyango talihlisine büyük şok
Trabzon'da sel suları, dev kamyonu dereye böyle sürükledi
Trabzon'da sel suları, dev kamyonu dereye böyle sürükledi