Advert
Advert

HÜSEYİN ACAR: BİZ HEP ACIYI PAYLAŞTIK

MHP Bafra Eski İlçe Başkanı Hüseyin Acar, Bafra ve Samsun'da görev yapan bazı basın mensuplarıyla Turan Usta Restaurant'ta bir araya gelerek önemli açıklamalarda bulundu. Acar 'Ekim ayı içersinde yeni partimiz kurulur. 15 yıla aşkın görev yaptığım MHP'de biz ülkücüler hep acıyı paylaştık.' dedi.

HÜSEYİN ACAR: BİZ HEP ACIYI PAYLAŞTIK
Advert

MHP Bafra Eski İlçe Başkanı Hüseyin Acar, Bafra ve Samsun'da görev yapan bazı basın mensuplarıyla Turan Usta Restaurant'ta biraraya gelerek önemli açıklamalarda bulundu. Acar 'Ekim ayı içersinde yeni partimiz kurulur. 15 yıla aşkın görev yaptığım MHP'de biz ülkücüler hep acıyı paylaştık.' dedi.

ONUNLA SİYASET YAPMAK AYRICALIK
MHP'de muhalif hareketin en etkili ismi Meral Akşener'in çekirdek kadrosu içerisinde yer alan MHP Bafra Eski İlçe Başkanı Hüseyin Acar, Bafra'da iftar yemeğinde basın mensuplarıyla biraraya geldi. MHP'de yaşanan son gelişmeleri değerlendiren Acar;'18 ay önce MHP ilçe başkanlığını hiç bir ülkücü kardeşimi kırmadan üzmeden teslim ettim. Meral Akşener'le siyaset yapmaktan büyük gurur duyuyorum. Allah nasip ederse Ekim ayı içerisinde yeni partimizi kurmuş olacağız. Çünkü istişare heyetinin % 90'ı bu görüşte. Bunu da geçtiğimiz günlerde Sayın Akşener başkanlığında yapılan toplantı da deklere ettik. Ne mutlu ki bize ki, siyaseti Türkiye'nin hanımefendi bir siyasetçiyle yapıyoruz.' dedi.

ÜLKÜCÜLERİN İKTİDARI AKŞENERLE OLACAK
Yeni kurulacak partinin siyaseti merkez de yapacağını, her kesime kucak açacağını ve büyük bir buluşmayı tesis edeceğini ifade eden Acar;'Ben MHP'ye yıllarımı vermiş bir siyasetçiyim. Helali hoş olsun. Bir şeylere inandık ve gerekeni layıkıyla yaptık. Bizi yönetenler ne yaptılar? Kardeşi kardeşe kırdırıp tepe de siyaset yaptılar. Hani güzel bir söz vardır ya, 'Filler tepişir çimenler ezilir' diye MHP'de gelinen nokta bu. Dün birlikte siyaset yaptığımız kardeşlerimiz korkudan bizlere selam vermeye çekiniyorlar. Bizler neyi paylaşamadık ki? Biz hep acıyı paylaştık oysa. Bunun farkında değiller. Bu durumu bu noktaya getirenler sorgulanmalı biraz da utanmalı. MHP bu ülkede iktidara gelemedi ama Biz ülkücüler Akşener önderliğinde iktidara geleceğiz. Buna bütün kalbimle inanıyorum.' diye konuştu.

BU DEĞERLER KOLAY KOLAY YETİŞMİYOR
Şu anda Recep Tayyip Erdoğan'ın karşılığı olan tek siyasetçinin Meral Akşener olduğunu sözlerine ekleyen Acar;'Bunu AK Parti'nin içinde olan akil adamlar çok iyi gördükleri için Sayın Akşener'i kendi medyalarında yıpratarak itibarsızlaştırma operasyonu yaptılar. Ama başaramadılar. Asıl üzücü olan bazı ülkücü kardeşlerimizin bu oyuna gelip Akşener'e karşı tavır almaları olmuştur. Soruyorum şimdi; Meral Akşener'e meclis başkanvekilliği makamını veren kim? Sayın Bahçeli. Tekrar soruyorum ülkemiz erken seçime giderken Sayın Akşener'e bakanlık teklifi yapan kim? Erdoğan ve Davutoğlu. Peki ne oldu da Akşener MHP'den genel başkan adayı olunca ipler koptu? Çünkü korku dağları sardı. Kimse şunu unutmasın. Sayın Akşener bu ülkenin bir değeri, siyasette önemli ismidir. Bu değerler kolay kolay yetişmiyor.' şeklinde konuştu.

BİR TEK ÜLKÜCÜ KARDEŞİMİZ KAYBEDİLMEYECEK
Yeni partinin Ekim ayında kurulması halinde Türk siyasetine yeni bir ses yeni bir nefes geleceğini belirten Acar sözlerini şöyle noktaladı:'Bildiğiniz gibi 1.5 sene sonra ülkemiz de yerel seçimler hemen arkasından başkanlık seçimleri olacak. Sayın Akşener'in kuracağı yeni parti de kimse dışlanmadan, kucaklayıcı ve barış dilinin hakim olduğu yeni Türkiye'nin inşaasını Akşenerli kadrolar başlatacak. Biz buna canı gönülden inanıyor ve mücadelemizi sürdürüyoruz. Bütün ülkücü kardeşlerimiz bizim için değerli ve özeldir. Bir tek ülkücüyü kaybetme lüksünün olmadığı ve toplumun tüm katmalarına da kucak açacak bir siyasi anlayış yeni döneme hakim olacak. Rabbim bizleri utandırmasın. Hiç şüphe yok ki, önemli olan Türkiye ve benim memleketimin güzel insanlarıdır.' 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
kalender     2017-06-20 Huseyin acar in ne olduğunu iyi biliyoruz. Ağzına ulkucuyum kelimesini almasın. Bafradan ülkücü hareketi birbirine kurduran kendisidir.değilsin gitsin
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞBAKAN YILDIRIM: BUGÜN İTİBARIYLE ASKERİMİZ MENBİÇ'TE GÖREVE BAŞLADI
BAŞBAKAN YILDIRIM: BUGÜN İTİBARIYLE ASKERİMİZ MENBİÇ'TE GÖREVE BAŞLADI
İçişleri Bakanlığı: Bir haftada 22 terörist etkisiz hale getirildi
İçişleri Bakanlığı: Bir haftada 22 terörist etkisiz hale getirildi