Advert

Advert

HÜSEYİN ACAR: HERKESİ KUCAKLAMAYA GELİYORUZ

İyi Parti Samsun İl Başkan Adayı Hüseyin Acar seçim çalışmalarına bugün Tekkeköy ve Salıpazarı ilçelerinde devam etti. 10 Martta yapılacak olan il başkanlığı seçimlerinde başarılı olacaklarını belirten Acar; 'Kaybedecek tek bir partilimiz yok. Herkesi kucaklamaya geliyoruz.' dedi.

HÜSEYİN ACAR: HERKESİ KUCAKLAMAYA GELİYORUZ
Advert

ÇOK ÇALIŞMAK ZORUNDAYIZ

10 Mart 2018 tarihinde yapılacak olan İyi Parti Samsun İl Başkanlığı seçimleri öncesinde ziyaretlerine tam gaz devam eden İyi Parti Samsun İl Başkan Adayı Hüseyin Acar, kimseyi dışlamadan, ötekileştirmeden, sevgiyi ve saygıyı önde tutarak herkesi kucaklamaya, Samsun'a hizmet etmeye talip olduklarını söyledi. İyi Parti'nin tüm Türkiye'de halkın sevgisini ve teveccühünü kazandığını söyleyen Acar; 'Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener gecesini gündüzüne katarak Türkiye için çalışmaya devam ediyor. Bizler de onun bu temposuna Samsun'dan ayak uydurup memleketimize hizmet etmek en büyük görevimiz olmalıdır.' dedi.

İKTİDAR OLMAK İSTİYORUZ
İyi Parti'nin her geçen gün yükselen bir parti konumuna geldiğini ve ilk seçimlerde iktidar olmak istediklerini belirten Acar; 'Biz ülkemizi yönetmeye ve iktidara talip olan bir partiyiz. Hepimize bu anlamda büyük sorumluluklar düşüyor. Çok çalışmak, partimizin programını ve Türkiye ile ilgili yapmak istediklerini vatandaşlarımıza anlatmak zorundayız. Bunu yapabilmenin yolu da güçlü bir teşkilat yapılanmasından geçiyor. Sizlerin desteği ile bizler Samsun'da güçlü ve güvenilir bir teşkilat yapısını ortaya koymak için yola çıktık. Allah çıktığımız bu yolda bizleri utandırmasın' diyerek sözlerini tamamladı.

Advert

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GÖZLEMCİ     2018-03-04 BEN SAYIN HÜSEYİN ACAR TANIMAM ,AMA TANIYANLAR İYİ PARTİ İÇİN BİR FIRSAT DİYEN ÇOK.. SAMSUN İYİ PARTİYE OY VERECEK ÇOK SEÇMEN VAR. BU SEÇMEN BİR SEÇİM ÖNCESİ AK PARTİYE OY VERMİŞ . İYİ PARTİ SAADET PARTİSİ ,DEMOKRAT PARTİ İTTİFAKI OLURSA SAMSUN BANKO İKİ MİLLETVEKİLİ ALACAĞINA BANKO..
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP ve İYİ Parti anlaştı! Görüşme sonrası ortak açıklama
CHP ve İYİ Parti anlaştı! Görüşme sonrası ortak açıklama
Suriye sınırına askeri sevkiyat
Suriye sınırına askeri sevkiyat