Reklamı Geç
Advert
Advert

Advert

HÜSEYİN ACAR'A SEVGİ SELİ

Önceki gün İyi Parti Samsun İl Başkanlığında il başkanlığına adaylığını açıklayan Av. Hüseyin Acar, Dün Terme'de, bugün Kavak ve Vezirköprü'de İyi Parti delegeleriyle bir araya geldi. Coşkulu geçen toplantılarda projelerini anlatan Acar; 'Bizler İyi Parti'de hizmete talibiz.' dedi.

HÜSEYİN ACAR'A SEVGİ SELİ
Advert

CİDDİ SORUMLULUĞUMUZ VAR

Terme, Kavak ve Vezirköprü'de İyi Parti delegeleri ve vatandaşlarla bir araya gelen İyi Parti Samsun İl Başkan Adayı Av. Hüseyin Acar, burada delegelere hitap ederken hizmet için yola çıktıklarını ve güçlü bir kadroyla göreve gelmek istediklerini söyledi. İyi Parti'nin Türkiye'nin umudu olduğunu ifade eden Acar; '17 yıldır ülkeyi yöneten AK Parti iktidarına karşı şu anda 'Dur' diyecek tek parti İyi Parti'dir. Burada bizlere de ciddi sorumluluklar düşüyor. Ben Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener'le bu oluşumun başından bu yana birlikte olmuş bir kardeşinizim. Allah çıktığımız bu kutlu yolda bizleri utandırmasın.'  dedi.

TÜM BELEDİYELERE TALİBİZ

Samsun il başkanlığına hizmet etmek için aday olduğunu ve 10 Martta yapılacak olan il başkanlığı seçimlerinde demokrasinin kazanmasını dilediğini belirten Acar; 'Samsun Türkiye'nin en önemli şehirlerinden biri olduğu gibi İyi Parti'nin de Karadeniz'de en çok oy aldığı illerin başında gelmektedir. Önümüzde ciddi bir yerel seçim ve sonrasında başkanlık seçimleri olacaktır. Yerel seçimler partimizin vitrini olacağı gibi Samsun'da tüm belediyelere talip olacağız. Çok çalışmak ve süreci ciddi bir kadro ile götürmek zorundayız. Bu inanç ve azimle yola çıktık. Sizlerin desteğiyle başaracağımıza tüm kalbimle inanıyorum.'  diye konuştu.

Advert

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fırat'ın doğusunda teröristleri korku sardı
Fırat'ın doğusunda teröristleri korku sardı
Cenazeden dönen evli çift kazada can verdi
Cenazeden dönen evli çift kazada can verdi