Reklamı Geç
Advert
Advert

Advert

İL BAŞKANLIĞI HESAPLARI KARIŞTI... İYİ PARTİ'YE ACAR ADAY

İyi Parti'de kurucu ilçe başkanlarının seçimleri tamamlandı. 10 Martta yapılacak olan il başkanlığı seçimleri öncesi Kurucu il Başkanı Ömer Süslü'nün tek liste halinde seçimlere gitmesi beklenirken, karşısına güçlü bir aday çıktı. Av. Hüseyin Acar yaptığı açıklamada;'İl Başkanlığına adayım' dedi.

İL BAŞKANLIĞI HESAPLARI KARIŞTI...  İYİ PARTİ'YE ACAR ADAY
Advert

HESAPLAR KARIŞTI

İyi Parti'de 10 Martta yapılacak olan il başkanlığı seçimleri öncesi hesaplar karıştı. Seçimlere tek liste halinde gitmesi beklenen İyi Parti Samsun Kurucu İl Başkanı Ömer Süslü'nün karşısına dişli bir rakip çıktı. Bafra'da uzun bir dönem MHP İlçe Başkanlığı görevini yürüten, sonrasında ise İyi Parti'ye geçen ve kurulduğu günden bu yana İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'le birlikte siyaset yapan Av. Hüseyin Acar il başkanlığı seçimlerine aday olduğunu söyledi.

BAŞARI İÇİN ADAYIM
İyi Parti'nin Samsun'da başarılı olması için çalışacaklarını ve ve 1 yıl sonra yapılacak olan yerel seçimler öncesinde başarılı olmak istediklerini belirten Acar;'İyi Parti kurulduğu günden bu yana Sayın Meral Akşener'le birlikte siyaset yapıyorum. Partimi Samsun'da çok daha iyi yerlere taşımak ve İyi Parti'nin Samsun'da başarılı olması için il başkanlığına aday olmaya karar verdim. Çıktığımız bu kutlu yolda Allah bizleri utandırmasın' dedi.

Advert

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hasan Tahsin     2018-02-25 Olsun, ''reklamın eyisi kötüsü olmaz'' demiş atalar.
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bahçeli'den tren kazası açıklaması
Bahçeli'den tren kazası açıklaması
Şehit Emniyet Müdürü Verdi'nin adı Yalova’da yaşatılacak
Şehit Emniyet Müdürü Verdi'nin adı Yalova’da yaşatılacak