Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

İLK ATIŞMA, ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER... MALKOÇ'TAN, SÜSLÜ'YE ÇOK SERT GÖNDERMELER

MHP'nin Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ersu Malkoç, İyi Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü'nün sosyal medyadan yaptığı açıklamaya çok sert tepki gösterdi.

İLK ATIŞMA, ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER...  MALKOÇ'TAN, SÜSLÜ'YE ÇOK SERT GÖNDERMELER
Advert

HER RÜZGARA YELKEN AÇILMAZ

Malkoç, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada;'Sürekli ağızlarda dolanır her ağıza uygun bir cümle vardır; Yola çıktıklarını yolda bulduklarına değişme. Dillere pelesenk olmuş bu köklü deyimi köksüz ağızlardan duyunca kökünden söküp atmak gerekiyor. Hareketin özünde özlenmemiş, közünde közlenmemiş. Her rüzgara hangi yönden estiğine bakmadan yelken açmış, söyleneni söyleyeni anlama kabiliyeti bile olmayan beyinler bugün halen daha primlerini hareketin liderinden piyasa yaparak gündemde kalma çabasında olanlar var.' dedi.

HAFIZALARIMIZA KAYDEDİYORUZ
Dünsüzlerin, ünsüzlerin, pramatüre beklerken ölü doğum yapan babaannelerinin dört eğilimli çocuklarının açıklamalarını hayretle ve ibretle izlediklerini belirten Malkoç;'Gelenekten geleceğe, maziden Atiye yemin etmiş, bir eli Yavuz'un atının beyaz yelesinde öteki eli geleceğin milliyetçi Türkiyesinde, yeminli ve dualı Ülküdaşlarımızın midesini bulandırmaya çabalarınız yetersiz kalmaya mahkumdur. Sosyal medya hesaplarından kininizi kusmaya devam ediyorsunuz, bilin ki her adımınızı iftiranızı ve itiraflarınızı Türk milletinin bekası için keskin hafızamıza kaydediyoruz.' diye konuştu.

BUNLAR UTANMADAN KONUŞUYORLAR
Dün ülküdaşlık hukukundan bahsedip, sokaklarda salonlarda yengeç sarılışı ile ülküdaşlarımızın boynuna sarılanların bugün söylediklerine anlam veremediklerini belirten Malkoç;'Elim sende siyaseti ile hareketin kutsal mertebelerinde yer tutup dününde kara olduklarını yazanlar, utanmadan 'kandırıldık ve milletten oy istedik özür dilerim' diyenler. yarın babaannelerine de kanmayacağına nasıl emin olacak. Bir makam sahibi olunca milletten oy isteyip kanıp, başka bir makama gelince 'ben kanmışım özür dilerim şimdi doğru yolu buldum' demek ilkeli siyaset anlayışının neresindedir.' şeklinde konuştu.

KENDİNİZİ BÖYLE AKLAYAMAZSINIZ
Malkoç sözlerine şöyle devam etti:'Sokaklarda sormazlar mı adama, 'Ya yine kandırıldıysan ya yine kandırırsan?'Türk milliyetçileri bu senaryolara her dönem tanık olmuştur. Türk milliyetçileri artık fitne ve bölünmeye karşı tecrübelidir. Buradan bir kez daha uyarıyorum, ülkücülerin değerlerine , teşkilatlarına, liderine ve kadrolarına hakaret edip, sonrada hümanist söylemlerle 'birbirimizin cenazesini biz kaldırırız' hikayelerini medyaya taşımakla kendinizi aklayamazsınız. İdeolojilerimizi buzdolabına kaldırdık diyenlerle hiç bir Ülküdaşlık hukukumuz olmayacaktır.' 

Süslü'ye sert sözlerle yüklenen Malkoç sözlerini şöyle tamamladı:'O, Süslü sözlerinizi ipli-ipsiz, sağdan-soldan buluştuğunuz köksüz yol arkadaşlarınıza saklayın. Tekraren hatırlatıyorum;Tarafımız Türk Devleti, Yanımız Türk milleti, Yolbaşçımız Bilge lider, Teşkilatımız MHP, Yuvamız Ülkü Ocakları, Ülkü’müz Milli beka dır.'

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Katliam gibi kaza: 7 ölü, 15 yaralı
Katliam gibi kaza: 7 ölü, 15 yaralı
Bakan Albayrak'tan vergi açıklaması
Bakan Albayrak'tan vergi açıklaması