Advert

İlkadımlılar’dan Musa Arslan’a büyük destek

AK Parti İlkadım Belediye Başkan aday adayı Musa Arslan, ilçedeki her kesimden büyük destek gördüğünü belirterek, “İlkadımlıların yüzde 90’ı benim yanımda” dedi.

İlkadımlılar’dan Musa Arslan’a büyük destek

İlkadım’a en iyi hizmeti vermek için yola çıktığını kaydeden AK Parti İlkadım Belediye Başkan aday adayı Musa Arslan, ilçeye hizmet etmekten mutluluk duyacağını söyledi. Her zaman halkın çıkarlarını koruyacağını sözlerine ekleyen Arslan, ilçedeki her kesimden büyük destek gördüğünü kaydetti.

HALKIN YANINDAYIM

İlkadım’daki birlik ve beraberliği en üst noktaya çıkaracağını belirten Arslan, “Aday adaylığımı açıkladığım günden beri çok güzel tepkiler alıyorum. İlkadımlılar aday çıkacağım günü bekliyor. Her kesimden insanın ve tüm partilerin desteği alıyorum. İlkadım’da doğup büyüdüm. Burada çok güzel dostluklarım var. İlçenin ihtiyaçlarını ve sorunlarını iyi biliyorum. Aday olduğum takdirde İlkadımlıların yüzde 90’ı bana oy verecek. İlçem için çok faydalı işlere imza atacağım. Seçim zamanı değil her zaman halkımızın yanında olacağım. İlkadım’daki birlik ve beraberliği en üst seviyeye çıkaracağım. Benim için önemli olan belediye başkanı olmak değil. Önemli olan ilçemize ve şehrimize en iyi hizmet vermek” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Soylu: PKK, son nefesine gelmiştir
Bakan Soylu: PKK, son nefesine gelmiştir
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: İlave asker takviyesi yapmamız lazım
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: İlave asker takviyesi yapmamız lazım