İMG GECESİNDE AÇIKLADI... GÜMÜŞ'TEN TARİHİ ÇAĞRI

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu(SAMKON) Başkanı Sezgin Gümüş, İMG tarafından düzenlenen gece de önemli mesajlar verdi. Gümüş;'Yerli-milli otomobilin Samsun'da yapılması için imza kampanyası başlatıyoruz.' dedi.

İMG GECESİNDE AÇIKLADI... GÜMÜŞ'TEN TARİHİ ÇAĞRI

GÜMÜŞ, ÖZEL GECE DE AÇIKLADI
İMG tarafından bu yıl 2. si düzenlenen 2017 medya ödülleri gecesinde yılın sivil toplum kuruluşu ödülüne layık görülen SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş'ün gece de 'Yerli-milli otomobil Samsun'da yapılsın' sözleri büyük alkış aldı. Gümüş, milli otomobilin Samsun'da yapılması için çağrı yaparken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde milli otomobilini üretmek için harekete geçtiğine dikkat çekerek bu çağrıya SAMKON olarak tam destek verdiklerini ifade etti.

İMZA KAMPANYASI BAŞLATIYORUZ
SAMKON olarak Türkiye genelinde dev bir imza kampanyası başlatacaklarını belirten Gümüş'Samsun'da milli otomobili üretebilecek sanayi alt yapısı var. Samsun, milli mücadelenin başladığı bir şehir. O halde milli ve yerli otomobil Samsun'da yapılmalıdır. Bizler buna hazırız. Bu işin öncüsü olacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Bu saatten sonra harekete geçtik. Tüm Samsunluları yerli-milli otomobil için seferber olmaya davet ediyorum.' diyerek sözlerini tamamladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tunceli ve Kars'ta PKK'ya darbe
Tunceli ve Kars'ta PKK'ya darbe
Bakan Albayrak: Artık dolar güvenilirliğini yitirmiştir
Bakan Albayrak: Artık dolar güvenilirliğini yitirmiştir