Reklamı Geç
Advert
Advert

Advert

İNTERNET GAZETECİLERİ DOLU DİZGİN

Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti Yönetim Kurulu haftalık toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda yeni projeler değerlendirildi.

İNTERNET GAZETECİLERİ DOLU DİZGİN
Advert

Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti Yönetim Kurulu, her hafta olduğu gibi yemekte biraraya gelerek, cemiyetle ilgili bundan sonraki dönemde yapılacak olan projeleri konuştu. Başkan Sedat Öksüzoğlu, ''Cemiyetimiz ve üyelerimiz adına planladığımız projeleri tek tek hayata geçirmek için çalışıyoruz'' dedi.

WEB SİTESİ TAMAM

Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde yaptığı etkinliğin ardından bundan sonraki dönemde hayata geçirilecek projelerle ilgili toplantı yaptı. 2 saat süren toplantı sonrası önemli açıklamalarda bulunan  Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti Başkanı Sedat Öksüzoğlu, ''Bizler her hafta farklı gündem maddeleriyle toplanarak cemiyetimizin işlevini hızlandırmak ve gazeteci arkadaşlarımızın bizlere sunduğu projeleri tek tek hayat geçirmek istiyoruz. Cemiyetimizin web sitesi arkadaşlarımızın özverili çalışmaları sayesinde bitirildi. Önümüzdeki günlerde web sitemiz yayında olacak'' dedi. 

CEMİYET BİNASI VE KİMLİK KARTLARI

Cemiyetin hizmet binası hakkında bilgi veren Öksüzoğlu, ''Şu anda şehrin merkezinde hizmet yerimizi tuttuk. Tadilat çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Allah nasip ederse Şubat ayının ilk haftasında cemiyet yerimize geçmeyi hedefliyoruz. Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyetine yakışır bir mekanımız olsun istiyoruz. Bu yüzden de her şeyi ince eleyip sık dokuyarak gidiyoruz. Bu arada hem yönetim kurulumuzun hem de üyelerimizin araç ve kimlik kartı konusunda çalışmalarımız var. En kısa sürede bu çalışmalar tamamlanacak ve arkadaşlarııza teslim edilecek'' diye konuştu.

Advert

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zonguldak Havalimanı, iç hat seferleri için gün sayıyor
Zonguldak Havalimanı, iç hat seferleri için gün sayıyor
Komandolar, engel tanımıyor
Komandolar, engel tanımıyor