Reklamı Geç
Advert
Advert

Advert

İNTERNET GAZETECİLERİ SAMSUN'DA TEK YÜREK OLDU

Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü, mevlüt ve yemek programı düzenleyerek anlamlı bir hale getirdi.

İNTERNET GAZETECİLERİ SAMSUN'DA TEK YÜREK OLDU
Advert

ÖNCE MEVLİT SONRA YEMEK
Kurulduğu günden itibaren Samsun'da internet medyasında görev yapan basın mensuplarını biraraya getiren İnternet Gazetecileri Cemiyeti birlik ve beraberlik örneği oluşturdu. Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla anlamlı programlara imza attı. İlk olarak Samsun Büyük Camii'nde 
Şehitler ve vefat eden gazeteciler için mevlit okutulurken, daha sonra cemiyet üyeleri yemekte buluştu. Kısa bir süre içinde kurulan Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti, ilimizde internet medyası üzerinde faaliyet gösteren basın mensuplarını biraraya getirerek tek çatı altında toplaması birlik ve beraberliğin güzel bir örneği oldu.

ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü daha anlamlı bir hale getirmek adına gerçekleştirdikleri programlar hakkında konuşan Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti Başkanı Sedat Öksüzoğlu, "Kısa bir süre önce yazılı ve görsel basında Samsun'da yıllarca çalışmış, daha sonra internet medyasında emek veren bu mesleğin doğru, tarafsız ve 
ilkeli yapılması adına büyük çaba gösteren basın çalışanlarının oluşumuyla yola çıkan Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti, kuruluşundan itibaren yönetim kurulu toplantılarını her cuma günü farklı bir yönetim kurulu üyesinin yerinde yaparak aldıkları ortak kararlar doğrultusunda çalışmalarını hızla sürdürüyor.' dedi.

GAZETECİLİK ONURLU MESLEK

Öksüzoğlu sözlerini şöyle tamamladı:'Bu anlamda biz gazeteciler için büyük bir anlamı olan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde ülkemizin bölünmez bütünlüğünü, milletimizin huzuru ve refahı için gözünü kırpmadan canını feda eden şehitlerimiz ve vefat eden gazeteci ağabey ve büyüklerimiz için mevlit okuttuk, dualar ettik. 
Mekanları cennet olsun. Vefat eden gazeteci ağabeylerimizin bizlere bıraktığı bu onurlu mesleği daha yukarılara taşımak adına ve bizden sonra gelen meslektaşlarımıza bırakmak adına güzel çalışmalara imza atmaya devam edeceğiz."

Advert

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun emniyeti, yılbaşında sahte içki için teyakkuzda
Samsun emniyeti, yılbaşında sahte içki için teyakkuzda
Samsun’da dilenci çocuk sorunu endişelendiriyor
Samsun’da dilenci çocuk sorunu endişelendiriyor