Ip Kamera

Ip Kamera

Olası güvenlik ihlallerine karşı geliştirilmiş, yerleştirildiği noktanın internet üzerinden izlenmesini sağlayan ve bunun için kart, kayıt cihazı gibi ekstra aparatlara ihtiyaç duymayan ileri teknoloji ürünü olan ip kamera, üzerinde bulunan sensörlerle algıladıkları verileri istediğiniz zaman izlemenize olanak sağlayan gelişmiş kamera teknolojisidir.

Kurulumunun kolaylığı ve hızlılığının yanı sıra birden çok kişiye aynı anda ses ve görüntü ulaştırmak da bu kamera sayesinde mümkün.

Uzaktan Görüntüleme

Trafik akışı görüntüleme, çevresel etmenleri ve endüstriyel alanları gözlemleyip kayıt altına almak bu kamera ile mümkün. Aynı zamanda günümüzde çalışan anne babaların en büyük sorunlarından biri olan bakıcı etmeni konusunda da ebeveynlerin evlerini istedikleri zaman internet üzerinden sesli olarak takip etme imkânı sunması da diğer büyük avantajlarından yalnızca bir tanesi.

Güvenlik

Hiç şüphesiz ip kamera, diğer güvenlik sistemleri gibi günümüz koşullarının gerekliliklerinden biri haline gelmiş durumdadır. Ev ve iş yerlerinizde iç-dış mekan kontrolü sağlaması açısından ileri teknoloji bir sistem olmakla birlikte www.sentryguvenlik.com.tr/ adresinden de inceleyebileceğiniz üzere, hastane, okul, eğlence mekanları, AVM ler, trafik akışı,  otopark alanları gibi pek çok yerde kullanabileceğiniz ve güvenliğinizi garanti altına alabileceğiniz ip kameralar mevcut. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OHAL uygulaması sona erdi
OHAL uygulaması sona erdi
MHP’den af yasası hazırlığı
MHP’den af yasası hazırlığı