Advert

Jandarmanın kuruluş yıldönümünde motosikletli kutlama

ANTALYA'da Jandarma Teşkilatı'nın kuruluş yıldönümünde yaklaşık 250 motosikletlinin katılımıyla kortej düzenlendi. Kemer-Antalya arasındaki yaklaşık 50 kilometrelik korteje motorize jandarma timleri de eşlik etti.

Jandarmanın kuruluş yıldönümünde motosikletli kutlama

Jandarma Teşkilatı'nın kuruluşunun 178'inci yılı dolayısıyla Antalya İl Jandarma Komutanlığı ve Kemer İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından motosiklet korteji düzenlendi. Kortejde; Antalya İl Jandarma Komutanlığı Motosikletli Jandarma Asayiş Tim Komutanlıkları, Kemer Enduro Motosiklet Kulübü, Akdeniz Motor Grubu, Honda PCX Grubu, Zalımlar Grubu, Antalya Kadın Motorcular Grubu, Atlılar Grubu, Pusatlar Grubu, Free Riders, Gold Wings Riders, Scoond, Türk Chopper Motor Kulübü, AKMOK, Pars ve Anica grupları yer aldı. Kemer İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Yasin Berçin de ailesiyle birlikte etkinliğe katıldı.

İlçe Jandarma Komutanlığı'nda toplanan motosikletliler fotoğraf çektirirken, 'Ne Mutlu Türküm Diyene' diye haykırdı. Katılımcılara önünde Türk bayrağı, arkasında ise 'Antalya Jandarma' yazılı tişörtler dağıtıldı. Motorize jandarma timleriyle yaklaşık 250 motosikletlinin yer aldığı kortej Antalya'ya hareket etti. Farklı noktalarda bekleyen jandarma timleri de kortej geçişi sırasında güvenlik sağladı.

ANTALYA'DA ALKIŞLARLA KARŞILAMA

Motosikletlilerin korteji Antalya İl Jandarma Komutanlığı önünde son buldu. Motosikletli grubu, jandarma girişinde subay ve astsubaylar alkışlarla karşıladı. Burada toplu fotoğraf çekiminin ardından konuşan İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Yusuf Kelleli, motosiklet kulüplerinin böyle bir etkinlik düzenlemesinden büyük mutluluk duyduğunu belirterek, "Tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz. Şükranlarımızı sunuyoruz. Sağ olsunlar, var olsunlar" dedi.

Kemer Enduro Motosiklet Kulübü Başkanı Semih Özdemir, Jandarma Teşkilatı'nın kuruluşunun 178'inci yıldönümünde yapılan korteje katılarak jandarmaya destek verdiklerini söyledi. Aynı kulüp sporcularından, Türkiye enduro motosiklet şampiyonu ve Avrupa üçüncüsü Burak Özdemir ise motosiklet sporcuları olarak Türkiye'de güvenliği sağlayan jandarmanın her zaman yanında olduklarını belirtti.

Motosikletli gruplar için verilen kokteylin ardından etkinlik sona erdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan: Parasını alıp yurt dışına gidene diyecek bir sözümüz kalmamıştır
Erdoğan: Parasını alıp yurt dışına gidene diyecek bir sözümüz kalmamıştır
 Bahçeli’den İYİ Parti çıkışı: Seçime girsin, ne olacak
Bahçeli’den İYİ Parti çıkışı: Seçime girsin, ne olacak