Advert

JANTİ BOUTİGE-CAFE RESTAURANT SAMSUN BASINIYLA BULUŞACAK

Samsun turizmine hızlı bir giriş yapan Doğanlar Group, Atakum'da mayıs ayında açılan butik otel ve restaurantının tantımını yapmak için Samsun basını ile buluşmaya hazırlanıyor.

JANTİ BOUTİGE-CAFE RESTAURANT SAMSUN BASINIYLA BULUŞACAK

ATAKUM'UN GÖZDESİ OLDU

Geçtiğimiz mayıs ayında Atakum'da açılan Janti Boutige ve Cafe Brunch faaliyelerini anlatmak ve mekanlarının tanıtımını yapmak için Samsun yerel basınıyla buluşmaya hazırlanıyor. Doğan Group Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Doğan tarafından 2017 yılının mayıs ayında faaliyete geçirilen butik otelin müdürlüğünü yapan Suat Soydemir;'Köklü bir geçmişe sahip olan Doğan Group tarafından bu yıl hizmete açılan butik otelimiz ve cafe restaurantımız halkımız tarafından büyük bir ilgi gördü. Atakum'un en güzel mekanlarından biri olmaya aday otelimize ve restaurantımıza tüm Samsunluları davet ediyoruz.' dedi.

HUZUR VE GÜVENİN ADRESİ
16 odası bulunan, en güzel tasarımlarıyla Samsun halkına sunulan butik otel de, sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri başta olmak üzere her türlü konaklama, yeme içme faaliyetlerinin bulunduğunu belirten Suat Soydemir;'Atakum'da huzurlu ve güvenli adresin mekanı olan butik otelimiz de müşterilerimizin memnuniyet, seçkin personelimiz, lezzetli ve kaliteli menülerimizle kısa zaman da Samsunluların beğenisini ve güvenini kazandık. Şimdi Samsunumuzun yerel ve ulusal temsilcileriyle kahvaltı programında buluşmaya hazırlanıyoruz. Şimdiden bize verecekleri desteklerden ötürü kendilerine teşekkür ediyoruz.' diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Bankası piyasayı 27 milyar lira fonladı
Merkez Bankası piyasayı 27 milyar lira fonladı
Van'da terör örgütü PKK'ya ait mühimmat ele geçirildi
Van'da terör örgütü PKK'ya ait mühimmat ele geçirildi