Reklamı Geç
Advert
Advert

Advert

KADEF'ten Tirit gecesi

AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, Kavak Dernekler Federasyonu (KADEF) tarafından düzenlenen Geleneksel Tirit Yemeği Gecesine katıldı.

KADEF'ten Tirit gecesi
Advert

Kavak Dernekler Federasyonu (KADEF) tarafından organize edilen ve İlkadım Belediyesi Derebahçe tesislerinde verilen yemeğe katılım yoğun oldu. Samsun Valisi Osman Kaymak, Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, AK Parti Samsun Milletvekilleri Hasan Basri Kurt, Orhan Kırcalı, CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Belediye Başkanları ve birçok Kavaklı geleneksel tirit gecesinde buluştu.

Gecede söz alan AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, “Kavaklı hemşerilerimle böyle güzel bir organizasyonda birlikte olmaktan dolayı çok büyük mutluluk duyuyorum” derken konuşmasını şöyle sürdürdü;

“KADEF Başkanımız Yılmaz Karagöz’ün bizleri buluşturduğu bu güzel gecede kaz tiriti ile doyacağız ama asıl önemlisi dostlarımızı göreceğimizden muhabbetleriyle gönlümüzü doyuracağız. Bu tip organizasyonlarda bir bahane etrafında buluşulur asıl maksat hemşerilerimizle bir arada olmak, dostlarımızı, arkadaşlarımızı görmektir. KADEF çok büyük aileyi temsil ediyor. Kavaklı hemşerilerimin bu güçlü ve güzel birlikteliği bizleri çok memnun ediyor.

Gerek TBMM’de gerekse Samsun’da tüm mecralarda Kavak için Kavak’ı daha iyi yerlere getirmek için elimizden geleni yaptık, yapmaya devam edeceğiz.” Şeklinde konuştu.

Yapılan diğer selamlama konuşmalarının ardından misafirlere kaz tiriti ikram edildi.

Advert

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun emniyeti, yılbaşında sahte içki için teyakkuzda
Samsun emniyeti, yılbaşında sahte içki için teyakkuzda
Samsun’da dilenci çocuk sorunu endişelendiriyor
Samsun’da dilenci çocuk sorunu endişelendiriyor