Advert

Advert

Kazım Yılmaz: Süreç kesinlikle yargıya taşınmalı

Samsunspor Kayyum Heyetinin, eski yönetimlere borçlar yüzünden dava açma kararına Kazım Yılmaz tam destek verdi.

Kazım Yılmaz: Süreç kesinlikle yargıya taşınmalı

Önceki gün, Samsunspor Kayyum Heyetinin, eski yönetimler tarafından ödenmeyen 17 milyon TL tutarında ki vergi ve SGK borçlarını yargıya taşıyacağı açıklandı. Vali Osman Kaymak'ın da onay verdiği aktarılan bu süreçte kendi dönemlerinin vergi ve SGK borçlarını ödemeyen yöneticilere tek tek dava açılacağı bildirildi.

Süreçle ilgili kısa ve net açıklama yapan, 2011-2012 sezonun da Samsunspor'un başkanlığını yürüten Kazım Yılmaz, "Kayyum heyetinin dava açma kararını kesinlikle destekliyorum" dedi. Hiçbir yönetimi asla suçlamadığını ve tenkit  etmediğini de vurgulayan Kazım Yılmaz, "Onur ve gururla yürüttüğüm Samsunspor Başkanlığı dönemimizde 8'buçuk Milyon TL vergi ve SGK bedeli ödedim. Güzel şehrimizin futbol takımı Samsunsporumuza hiç bir zaman maddi, manevi desteğimizi esirgemedik.

Başkanlığım dışında da Samsunspor'a destek vermeye devam ettim. Kulübümüzün maddi olarak önünün açılması, SGK ile vergi borçlarının ödenebilmesi için, Sayın Valimizin de onay verdiği, Kayyum Heyetinin borçları ödetebilmek için konuyu yargıya taşıma kararını sonuna kadar destekliyorum. Geçmiş dönemlerden kaynaklanan, birikmiş vergi ve SGK borçlarının dava konusu edilmesi artık mecbur oldu" diye konuştu.
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kamu-Sen üyelerinden Cumhurbaşkanına 'ek zam' mektubu
Kamu-Sen üyelerinden Cumhurbaşkanına 'ek zam' mektubu
Emniyet kemeri takmayan sürücüler tabletten kaçamıyor
Emniyet kemeri takmayan sürücüler tabletten kaçamıyor