Reklamı Geç
Advert
Advert

Advert

KIRCALI ÇARŞI PAZAR GEZDİ VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Bafra semt pazarını gezdi. Vatandaşlarla ve esnafla sohbet eden Kırcalı;'Halkımızla iç içe olmaya, onların seslerine kulak vermeye devam ediyoruz.' dedi.

KIRCALI ÇARŞI PAZAR GEZDİ VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ
Advert

ESNAFI GEZDİ

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı bugün AK Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven ve Bafra Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Çamaş'ın katıldığı program dahilinde Bafra Semt Pazarı'nda esnafla buluştu, vatandaşlarla sohbet etti. Güzel sohbetlerin yaşandığı bazı anlarda vatandaşlar hayat pahalılığından şikayet ederken, Kırcalı ise AK Parti'nin başarılarından bahsederek vatandaşlara yaptıkları hizmetleri anlattı.

15 KAT ARTTI
AK Parti'nin görev geldiğinde asgari ücretin 184 TL olduğunu bugün ise 1603 TL'ye çıktığını belirten Kırcalı;'15 yılda neredeyse 15 kat büyüyen bir artışla asgari ücreti bu rakamlara getirdik. Hükümetimizin büyük bir başarısıdır. İnsanımıza her şeyin en iyisi en güzeli layık ancak AK Parti popülist politikalarla hareket eden bir parti değildir. Türkiye % 11.1'lik büyümeyle adeta rekor kırdı. Bunlar ekonomide AK Parti iktidarının disiplinli mali politikalar uygulamasıyla oldu.' dedi.

NASİBİNİ ALACAK
Samsun'da ciddi yatırımların hayata geçtiğini ve 2018 yılında Türkiye'nin ve Samsun'un daha büyük bir sıçrama kaydedeceğini belirten Kırcalı;'Milletvekillerimiz, belediye bakanlarımız, parti teşkilatlarımız kısacası AK Parti camiası var gücüyle ülkemize hizmet etmeye devam ediyor. Halkımız da yapılan hizmetleri görerek partimizi 15 yıldır iktidar da tutuyor. Samsun ve Baframız 2018'de yatırımlardan nasibini alacak.' diye konuştu.

Advert

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun emniyeti, yılbaşında sahte içki için teyakkuzda
Samsun emniyeti, yılbaşında sahte içki için teyakkuzda
Samsun’da dilenci çocuk sorunu endişelendiriyor
Samsun’da dilenci çocuk sorunu endişelendiriyor