KIRCALI: ÖĞRETMENLERİMİZ SEVGİDİR BİLGİDİR FEDAKARLIKTIR

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Kırcalı mesajında “ Öğretmenlerimize şükran borcumuzu asla ödeyemeyiz. Öğretmenlerimiz Cumhuriyettir. Öğretenlerimiz geleceğimizdir. Öğretmenlerimiz sevgi, fedakarlık, bilgi, bilgelik ve kahramanlıktır.” dedi.

KIRCALI: ÖĞRETMENLERİMİZ SEVGİDİR BİLGİDİR FEDAKARLIKTIR

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayınladığı mesaj da şu görüşlere yer verdi. “Öğretmenlerimize şükran borcumuzu asla ödeyemeyiz. Bu duygular içerisinde öğretmenler günü vesilesiyle milletimizin ilim, irfan ve bilgi membası olan tüm öğretmenlerimizi bir kez daha sevgi ve saygıyla selamlıyorum.  Ülkemizin 2023 hedeflerini gerçekleştirebilmesi ancak vatanperver, bilinçli, birikimli, milli ve manevi değerleri özümsemiş nesillerle mümkün olacaktır. Öğretmenlerimiz bizlere böyle nesiller hediye etmiştir ve etmeye devam etmektedir.” dedi.

Kırcalı sözlerini  şöyle tamamladı. “ 24 Kasım devletimizin ve cumhuriyetimizin kurucusu büyük Önder Atatürk’e başöğretmenlik unvanının verildiği önemli bir tarihtir. Hepimizin ortak görevi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere emanet ettiği ülkemizi ve cumhuriyetimizi sonsuza kadar yaşatmaktır. Bu yolda fedakâr öğretmenlerimiz en önemli mensuplarımızdır. Öğretmenlerimiz cumhuriyettir,  geleceğimizdir. Öğretmenlerimiz sevgi, fedakârlık, bilgi,  bilgelik ve kahramanlıktır. Üzerimde emeği olan öğretmenlerim ve tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü en içten duygularımla kutluyor,  her bir öğretmenime saygılarımı ve şükranlarımı sunuyorum. Başta Başöğretmen Atatürk olmak üzere, şehit olan ve ebediyete yolcu ettiğimiz tüm öğretmenlerimizi rahmetle anıyorum.” 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tunceli ve Kars'ta PKK'ya darbe
Tunceli ve Kars'ta PKK'ya darbe
Bakan Albayrak: Artık dolar güvenilirliğini yitirmiştir
Bakan Albayrak: Artık dolar güvenilirliğini yitirmiştir