Reklamı Geç
Advert
Advert

Advert

Köktaş, Polis Teşkilatı'nın 173. Kuruluş Yıldönümü'nü kutladı

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Polis Teşkilatı'nın 173. Kuruluş Yıldönümü" dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Köktaş, Polis Teşkilatı'nın 173. Kuruluş Yıldönümü'nü kutladı
Advert

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, yayımladığı mesajında şu sözlere yer verdi: "Devletimizin temel unsurlarından biri olan Emniyet Teşkilatı, ülkemizin dört bir yanında halkın, huzur ve istikrar ortamının korunması,  can ve mal güvenliğinin sağlanması, güven içinde yaşaması, kamu düzeninin temini, hukukun tesisi ve insan haklarının korunmasına dair görevlerini büyük bir fedakarlıkla yerine getirerek, hoşgörülü tavrı ve yardım severliğiyle, milletimizin güvenini ve takdirini kazanmıştır. 
Her türlü suç ve suçluyla mücadele edebilmek için her zaman kendini yenileyen ve güçlendiren ekipmanların takibine büyük önem veren Emniyet Teşkilatı, sadece yurt içinde değil, yurt dışında da gurur verici başarılara imza attığını görmekteyiz.
Emniyet Teşkilatımızın demokrasimize sahip çıkmak üzere vermiş olduğu cansiparane mücadele 15 Temmuz hain darbe teşebbüsünü engelleyen en etkili unsurlardan biri olarak, her türlü hukuk dışı örgütlenmelere, suça karşı, azimli ve kararlı bir mücadele vermektedir.
Yaptığı başarılı çalışmalarla gururumuz olan Emniyet teşkilatımız, inanıyorum ki, anayasamız ve yasalardan aldığı yetkiyle, demokrasimizin daha da pekişmesi, hukuk sistemimizin, huzur ve güvenliğimizin sarsılmaması için aynı azim ve kararlılıkla çalışmalarına devam edecek, dik duruşuyla, ülkemizi zayıf düşürmeye çalışan şer odaklarını, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da balyoz gibi gücüyle hezimete uğratacaktır.
Bu düşünceler içinde 10 Nisan 1845’te kurulan Emniyet Teşkilatı'nın kuruluş yıldönümünde başta; Samsun Emniyet Müdürlüğü çalışanları olmak üzere, vatana, millete hizmette her türlü fedakarlığı gösteren Tüm Polis teşkilatının 173. Kuruluş Yıldönümünü kutluyor, görevi başında şehit olan kahraman güvenlik güçlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum. Halen görev başında olan polislerimize de sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum." dedi.

Advert

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rize Emniyet Müdürü'nün şehit olduğu olayla ilgili flaş gelişme
Rize Emniyet Müdürü'nün şehit olduğu olayla ilgili flaş gelişme
İstanbul'da  DAEŞ operasyonu; yabancı uyruklu 19 kişi gözaltına alındı
İstanbul'da DAEŞ operasyonu; yabancı uyruklu 19 kişi gözaltına alındı