Reklamı Geç
Advert
Advert

Advert

KRAL'DAN SAMSUNSPOR'A ANLAMLI DESTEK

Samsunspor'un yetiştidiği ve Türk futboluna kazandırdığı en büyük futbolculardan Avrupa Gol Kralı Tanju Çolak, Samsun Valiliği tarafından başlatılan 'Samsunspor'a yardım kampanyası'na 555.00 TL. ile katılarak 'Samsunspor'un her zaman yanındayım' mesajı verdi.

KRAL'DAN SAMSUNSPOR'A ANLAMLI DESTEK
Advert

555 TL İLE KATKIDA BULUNDU

Samsunspor'un Türk futboluna armağan ettiği ve ülkemizin en önemli futboculardan birisi olarak adını Türk futbol tarihine yazdıran Tanju Çolak, Samsun Valisi Osman Kaymak tarafından dün akşam başlatılan 'Samsunspor'a yardım Kampanyası'na bankadan 555.00 TL. yatırarak katkıda bulundu. Samsun'un evladı olduğunu ve bugünlerini Samsunspor'a borçlu olduğunu ifade eden Çolak;'Bizler Samsunspor ailesi olarak düştüğümüz her yerden kalkmasını bilen bir kulübüz. Taraftarlarımızın dün akşam Samsunspor için sosyal medyadan verdiği desteği dikkatli bir şekilde takip ettim. Samsunspor'un dün olduğu gibi bugünde yarında yanında olmaya devam edeceğim' dedi.

SAMSUNSPOR BENİM AİLEMDİR
Samsunspor'un, Türkiye'nin bir çok kulübünde olmayan vefalı ve saygıyı hak eden bir taraftar kitlesine sahip olduğunu dile getiren Çolak;'Sayın Valimizin Samsunspor adına başlatmış olduğu bu kampanyanın taraftarlarımızın güçlü desteği ile sonuca ulaşacağına tüm kalbimle inanıyorum. Şehir de büyük bir sinerji oluştuğunu ve bu birlikteliğin Samsunspor'u başarıya götüreceğine şimdiden inancım tamdır. Ben Samsun'da doğdum, bu şehir de büyüdüm ve beni Tanju Çolak yapan Samsunspor'a çok şey borçluyum. Sembolik bir destekle katıldığım bu kampanyaya maddi ve manevi olarak bundan sonra da destek vereceğimden kimsenin endişesi olmasın' diye konuştu.

 

Advert

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zonguldak Havalimanı, iç hat seferleri için gün sayıyor
Zonguldak Havalimanı, iç hat seferleri için gün sayıyor
Komandolar, engel tanımıyor
Komandolar, engel tanımıyor