Advert
Advert

Liv Hospital Samsun’un ilk bebeği dünyaya geldi

Liv Hospital Samsun’da, bu sabah saatlerinde dünyaya gelen minik Eyüp Kadir, 4080 kg ağırlığında doğdu.Samsun Liv Hospital’ın ilkbebeği,hastanenin de gözdesi oldu.

Liv Hospital Samsun’un ilk bebeği dünyaya geldi
Advert

LIV'DE İLK BEBEK

Samsun Liv Hospital’ın doğumlardan sonra ailelerin anlamlı gününü kutlamak amaçlı yapılan anne babaya özel akşam yemeği  Aydın çifti için organize edildi.Minik Eyüp Kadir’in ailesine bir hafta sonra Samsun Liv Hospital  Hasta Bakım Hizmetleri Müdürlüğü’nce  evlerinde ziyareti gerçekleştirileceği ve eğitim takibinin devam edeceği bilgisi verildi.

Hastane yönetimi ; sevimli Eyüp Kadir’i ziyaret ederek,tebrik mesajlarını ve hediyelerini Aydın Çifti’ne takdim etti.

LIV’DE DR.TOLGA ŞİŞLİ İLE İLK BEBEK HEYECANI

Doğumu gerçekleştiren Liv Hospital Samsun Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nden Op. Dr. Tolga ŞİŞLİ,”Samsun Liv Hospital’da ilk bebeğimiz dünyaya geldi. Ailesini tebrik ediyoruz. Onlarla birlikte biz de heyecan ve mutluluk yaşadık. Eyüp Kadir bebek bizim ilk bebeğimiz oldu.Annemiz ve bebeğimiz gayet sağlıklı bir durumda. Kendilerine mutlu ve sağlıklı bir ömür diliyorum.” şeklinde ifadede bulunarak mutluluğunu dile getirdi.

Deneyimli  hemşireler tarafından anneye;bebek için anne sütünün  önemi ve faydaları , emzirme eğitimi ,evde bebek bakım ve takibi , anne bebek uyumu  süresince karşılaşılabilecek durumlar ve aşı takvimleri  hakkında detaylı bilgi verildi.

DOĞUM SERVİSİ’NDE BÜYÜK İLGİ

Hastanede doğum yapan ilk anne Müberra Aydın, hastane standartlarının çok iyi olduğunu,teşekkür ve tebriklerini iletti. Doğum heyecanı yaşayan aile kendilerine gösterilen ilgiden de son derece memnun olduklarını dile getirdi. Anneyle birlikte hastane personeli de heyecan ve mutluluk içindeydi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bayram tatilinde kazalarda 61 kişi öldü, 296 kişi yaralandı
Bayram tatilinde kazalarda 61 kişi öldü, 296 kişi yaralandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan: En baba mitingimizi İstanbul'da yapıyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: En baba mitingimizi İstanbul'da yapıyoruz