Advert

LİV’DE EBELER HAFTASI KUTLANDI

Liv Hospital Samsun Ebeler Haftası’nı kutladı

LİV’DE EBELER HAFTASI KUTLANDI

Liv Hospital Samsun Ebeler Haftası’na özel kutlama yaptı. Ebe ve Hemşireler Derneği Başkanı İlknur Mavili Yılmaz’ı hastane ebe ve hemşirelerine, dışardan gelen katılımcılara eğitim vermesi için davet eden Liv Hospital Samsun ekibi faydalı bir organizasyona imza attı. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Başkanı İlknur Aydın Avcı da kutlamaya katıldı. EHEM Derneği Başkanı İlknur Mavili Yılmaz’ın “İmaj Yönetimi” eğitimi ardından Liv Yönetimi ile pasta kesildi ve misafirlere  ikramlarda bulunuldu.

“EN GÜZEL GÜLÜŞLERE İLK TANIK OLAN EBELERDİR”

OMÜ Sağlık Anabilim Dalı Başkanı İlknur Aydın Avcı, “Dünyadaki ilk işlerden birisi olan ebelik benim için çok kıymetli bir iştir. Çünkü en güzel gülüşlere ilk tanık olan ebelerdir, hayata ilk nefese tanık olan ebelik kutsaldır. Ebelerimiz yaptıkları kıymetli işin farkında olmalıdır. Siz değerli ebelerimizin gününü kutluyorum. Liv Hospital Samsun yönetimine böyle bir organizasyona imza attıkları için ayrıca teşekkür ederim” dedi.

Liv Hospital Samsun Başhekimi Dr. Yılmaz Karagöz, “Ebeler sağlık hizmetlerinin sunumunda ve kalitesinin yükseltilmesinde en önemli görevlerden birini üstlenmektedirler. Anne bebek ölümleri ebelerimizin varlığıyla azalmaktadır. Her bir ebenin görevi doğum ağrısı çeken bir annenin acısını dindirmek ,aileye özlemle beklenen bebeği sağlıkla kavuşturmaktır. Bu kutsal görevi günün her saatinde özveri ile çalışarak, tüm zorluklara rağmen yılmadan yerine getiren tüm ebelerimizin Ebeler Haftası'nı kutlarım” şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Borçlarını tahsil edemeyen pırlanta toptancısı intihar etti
Borçlarını tahsil edemeyen pırlanta toptancısı intihar etti
Trump: Bedeli ağır olur
Trump: Bedeli ağır olur