Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Advert

MHP SAMSUN İL BAŞKANI TANER TEKİN: ANKET FİLMLERİ BİZ DE REYTİNG YAPMAZ

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Meydannet.com Genel Yayın Yönetmeni Ünal Yavuz'a özel açıklamalar da bulundu. Tekin;' Teşkilatlarımızla birlikte yarın seçim olacakmış gibi çalışıyoruz.' dedi.

MHP SAMSUN İL BAŞKANI TANER TEKİN: ANKET FİLMLERİ  BİZ DE REYTİNG YAPMAZ
Advert

2019'A ŞİMDİDEN HAZIRIZ

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, MHP'nin Samsun'daki çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi. 2019 mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesinde ciddi bir hazırlık içinde olduklarını belirten Tekin;'Tüm teşkilatlarımız yarın seçim olacakmış gibi çalışıyor. Samsun'da belediye başkan adaylarının şimdiden belirlenmesi yönünde titiz bir çalışma yürütüyoruz. Sizin anlayacağız ince eleyip sık dokuyoruz. Samsun'un 17 ilçesinin 13'ün de daha önce kazandığımız belediye başkanlıkları var. Bunları yeniden kazanabilmek için iddialı bir şekilde seçimlere girmek istiyoruz.' dedi.

FETÖ, AK PARTİ'NİN KAMBURU
AK Parti'nin fetö ile mücadele de yeterince etkili olamadığını bunu da her fırsatta dile getirmelerine rağmen sorunun çözümünün istenilen düzeye ulaşamadığını dile getiren Tekin;'Sokaktaki pazarcı teyze, simitçi abiyle uğraşmaya gerek yok. AK Partililer bile bu işin siyasi ayağına inilmesini bekliyor ve istiyor. Hükümetin bu konu da yaptıklarını yeterli görmüyor. Bizim AK Parti'ye devletimizin bekası ve milletimizin geleceği ile ilgili konular da destek vermesi onlara her konu da destek vereceğimiz veya eleştirmeyeceğiz anlamına gelmez. Bizim eleştirilerimiz yapıcı ve ayakları yere sağlam basan eleştirilerdir.' diye konuştu.

ONURLU HAREKET ETMEDİLER
2014 yerel seçimlerinde MHP'den meclis üyesi olup sadece MHP'den istifa ederek başka bir partiye geçenleri uyarmalarına rağmen gerekenin yapılmadığını sözlerine ekleyen Tekin; 'Sen kimin oyuyla oraya geldin? Ülkücülerin oylarıyla. İstifa edeceksen bu hakkın demokratik olarak vardır. Buna bir şey söylemem. Ancak ülkücülerin oylarıyla meclis üyesi olup sadece partiden istifa edersen, meclis üyeliğine başka bir parti de devam etmeye kalkarsan ben sana orada 'Dur' derim. 'Bu etik ve ahlaki bir durum değildir.' derim. Samsun'da ne yazık ki istifa edenlerden böyle bir tavır göremedik.' şeklinde konuştu.

BU FİLMİ DAHA ÖNCE GÖRDÜK
MHP üzerinde her seçim önü olduğu gibi algı operasyonlarının devam ettiğini ancak bu oyunlara asla gelmeyeceklerini söyleyen Tekin;'Aslında biz bu filmlerin farklı versiyonlarını daha önce seyretmiştik. Şimdi anket yoklamalarıyla partimizi baraj altında gösterip buradan nemalanmaya çalışan zihniyetleri hem Genel başkanımız hem de bizler çok iyi biliyoruz. Şişirilmiş balonların zaman içinde nasıl patladıklarını daha önce de görmedik mi? Bu senaryoları vizyona koyanlar şunu çok iyi bilsinler ki bu kapıdan onlara ekmek çıkmaz. Çevirdikleri filmler de ülkücülerin gişelerinde reyting yapmaz.' dedi.

ÜLKÜCÜ DOĞDUM, ÜLKÜCÜ ÖLECEĞİM
MHP'nin oy kaygısıyla hareket eden bir parti olmadığını ve ölene kadar ülkücü kalacağını kaydeden Tekin sözlerini şöyle tamamladı;' 14 yaşında ocaklara girdim. 22 yaşında Samsun Ülkü Ocakları İl Başkanlığı görevini 3 yıl süreyle yapmak nasip oldu. 30 yaşında ise Türkiye'nin en genç il başkanı sıfatıyla partim bana bu onurlu görevi tevdi etti. Ben partimden daha ne isteyebilirim ki? Bunun onurunu ölünceye kadar ben, benden sonra çocuklarım ve ailem yaşayacaklar. Biz ülkücülerin oy kaygısı olmaz. Biz bir dava partisiyiz. Ölünceye kadar da bu anlayışım ve inancım böyle devam edecek' meydannet.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Binlerce vatandaşı ilgilendiriyor! Artık bankalar da sorumlu olacak
Binlerce vatandaşı ilgilendiriyor! Artık bankalar da sorumlu olacak
Erdoğan ''TürkAkım Projesi Deniz Bölümü'nün tamamlanması'' töreninde konuştu
Erdoğan ''TürkAkım Projesi Deniz Bölümü'nün tamamlanması'' töreninde konuştu