MHP’DE ŞİZOFREN BAŞKAN TARTIŞMASI

Kısa bir süre önce MHP Vezirköprü ilçe başkanlığına atanan Ahmet Özata'nın şizofren olduğu ortaya çıktı.'Akıl hastası raporu olan Özata ilçe başkanlığına nasıl atandı?' sorusu ise MHP'de kafaları karıştırdı.

MHP’DE ŞİZOFREN BAŞKAN TARTIŞMASI

Kısa bir süre önce MHP Vezirköprü ilçe başkanlığına atanan Ahmet Özata'nın şizofren olduğu ortaya çıktı. 'Akıl hastası raporu olan Özata ilçe başkanlığına nasıl atandı?' sorusu ise MHP'de kafaları karıştırdı.

İNFİAL YARATMIŞTI

Kısa bir süre önce MHP Vezirköprü İlçe başkanlığına atanan Ahmet Özata'nın doktor raporuyla şizofren hastası olduğu ortaya çıktı. AK Parti Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis'i fetöcü olmakla suçlayan ve savcılığa suç duyurusunda bulunan Özata yerel basında gündeme gelmiş ve iddialarıyla  infial yaratmıştı.

KONU MHP'YE SIÇRADI

Bu gelişmeler üzerine Başkan İbrahim Sadık Edis MHP Vezirköprü ilçe başkanlığı görevine getirilen Ahmet Özata'nın şizofren hastası olduğunu doktor raporlarıyla ortaya koyarak olayın tamamen deli saçması olduğunu söyledi. Bu olaydan sonra asıl tartışma konusu MHP'ye sıçradı. Bazı partililer şizofren hastası bir kişinin MHP'ye ilçe başkanı olarak atanmasını skandal olarak nitelendirdiler.  

NASIL BAŞKAN YAPILDI

Akıl hastası bir kişinin parti de nasıl başkan yapıldığını belirten MHP'liler;'Bu konu da MHP yönetimi bir açıklama yapmalı. Sağlık sorunları yaşayan üstelik şizofren teşhisi konulan bir kişi bu parti de nasıl ilçe başkanı olur? Hiç mi araştırma yapılmadı.' dediler. Başkan Taner Tekin'in ise bu gelişmeler üzerine konuyu incelediği ve bir açıklama da bulunabileceği öğrenildi.

 

mhp vezirköprü ahmet özata
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye sandık başında
Türkiye sandık başında
Siyasiler oylarını kullandı
Siyasiler oylarını kullandı