MMO SAMSUN İLE ÖZEL ZORLU ORTAOKULU PROTOKOL İMZALADI

Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi Özel Zorlu Ortaokulu ile Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Üyelerine ve 1.Derece yakınlarına yönelik protokol imzaladılar.

MMO SAMSUN İLE ÖZEL ZORLU ORTAOKULU PROTOKOL İMZALADI

Protokol, Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Nail YOLAYDIN ve Özel Zorlu Ortaokulu Müdürü Cansade BALIKCI tarafından Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Hizmet Binası’nda imzalandı.

İmzalanan protokol gereği Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Üyeleri ve 1. Derecede yakınlarının katılım sağlayacakları Eğitim Öğretim hizmetleri üzerinden %25 indirimden faydalanacaklardır.

Protokolle ilgili olarak basına bilgi veren Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Nail YOLAYDIN “Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube olarak üyelerine yönelik sürdürdükleri çalışmalarda Üyeleri ve 1. Derecede yakınları yönelik olarak eğitim alanında da protokoller yaptıklarını, eğitim alanında Özel Zorlu Ortaokulu ile protokol imzaladıklarını ve Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi’nin kurumlarla işbirliklerinin devam edeceğini” söyledi.

Özel Zorlu Ortaokulu Müdürü Cansade BALIKCI “Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi ile yapılan protokolden duyduğu memnuniyeti dile getiren BALIKCI,  Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube üyelerinin ve 1. Derece yakınlarının uygun koşullarda kaliteli eğitim hizmetinden faydalanabileceklerini” söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Anakentspor, okullardaki yetenekleri mercek altına aldı
Anakentspor, okullardaki yetenekleri mercek altına aldı
İşte partilerin milletvekili aday listeleri
İşte partilerin milletvekili aday listeleri