Murat Barutçu: '12' için de İzmir'de start verdik

9 Haziran'da vizyona giren Türkiye'nin ilk psikolojik gerilim filmi "11" ilk haftadan vizyonda başarı gösterdi. İlk defa bir sağlık sorununun işlendiği film, büyük ilgi gördü. Tamamıyla bir İzmir filmi olan 11'in yapımcısı, serinin bir sonraki filmi 12 için start verdiklerini söyledi.

Murat Barutçu: '12' için de İzmir'de start verdik

Otoskopi hastalığının işlendiği psikolojik gerilim türündeki 11 filmi iş, sanat ve ünlüler camiasından da ilgi gördü. Yapımından çekimine, oyuncularından kurgusuna kadar tamamen bir İzmir filmi olan '11'in yapımcılığını Carat Yapım'ın kurucusu Murat Barutçu üstlenirken, yönetmen koltuğunda Can Varol, senaryoda ise Ali Cumhur Demir imzasını taşıyor.

Sosyal medyada olay olan 11 filmi izleyiciden tam not alırken, filmin yapımcısı Murat Barutçu serinin bir sonraki filmi 12 için de İzmir'de start verdiklerini dile getirdi. İzmir'de Karantina Adası'nda çok özel şartlarda çekilecek olan 12 filminde bir çok sürpriz isim de yer alacak.

Film, son yıllarda neredeyse herkeste bir tutku halini alan selfie yani özçekim tutkusu ile bağdaştırılan özgörüm hastalığını konu alıyor. Otoskopi hastası olan üniversite son sınıf öğrencisi Zeynep’in, sürekli kendisini izleyen bir kendisi daha olduğunu sanmasıyla başlayan sanrıları, ileri düzeye ulaştığında psikolojik destek ve tedaviyi reddetmesiyle birlikte kendisini takip ettiğini düşünen diğer kendi ile birlikte yaşamaya karar veriyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çocuk Cumhurbaşkanı Fatih Mintaş oldu
Çocuk Cumhurbaşkanı Fatih Mintaş oldu
Başbakan Yıldırım: Yalana karşı çok titizim
Başbakan Yıldırım: Yalana karşı çok titizim