Advert

Neden Ales Kursu?

ALES, Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı'nın kısaltmasıdır. Bu sınav ile yükseköğretim kurumlarında öğretim görevlisi, okutman, araştırma görevlisi, uzman, çevirici ve eğitim öğretim planlamacısı gibi kadrolara yapılacak atamalar ve yurt dışına lisansüstü eğitim girişi için kullanılacak puanlamalar belirlenmektedir.

Neden Ales Kursu?

Sayısal, sözel ve eşit ağırlık olmak üzere üç puan tipinin olduğu bu sınavda yerleşilecek kadroya göre hangi puan türünün önem taşıyacağı belli olmaktadır. Ardından adaylar aldıkları bu puanlara göre kadrolara dönük olarak başvuru yapmaktadır.

 ALES’e Yönelik Kursu Hizmetimiz

 ALES için verilen kurs hizmetimiz, sınava girecek adayları her yönden sınav ortamına hazırlamak ve geçmiş deneyimler ışığında daha doğru bir şekilde çalışabilmelerini sağlamak için verdiğimiz hizmetlerden birisidir. Dönemlik ders dağılımı sözel yetenek başlığında toplamda 55 saat, sayısal yetenek başlığında toplamda 120 saat olmak üzere toplam 195 saattir. Bunun yanında 7 Türkiye geneli, 3 performans değerlendirme şeklinde toplamda 10 adet deneme sınavı yapılmaktadır. Bu deneme sınavları ile gelişiminizi objektif bir şekilde ölçmeniz ve gördüğünüz derslerden ne kadar fayda gördüğünüzü gözlemlemeniz mümkün hale gelmektedir. Sizi sınavda bir adım öne çıkaracak olan Kadıköy ales kursu hizmetimizde faydalanmayı mutlaka düşünmelisiniz.

 ALES Kursumuz Hangi Günlere Denk Geliyor?

 Sınava girecek olan ve ales kursu hizmeti alacak pek çok kişi aynı zamanda iş hayatına atılmak zorunda kalabiliyor. Böyle adaylar için haftasonu gruplarının yanı sıra hafta içi gündüz ve hafta içi akşam grupları da kursumuzun bir parçası olarak sınava hazırlanmaktadır. Haftasonu gruplarında cumartesi günleri 15:00-18:45, pazar günleri 11:00-15:00; hafta içi gündüz gruplarında pazartesi ve salı günleri 10:00-14:00 saatleri arasında; hafta içi akşam gruplarında ise salı, çarşamba ve perşembe günleri 19:00-21:00 saatleri arasında kurs hizmetimiz verilmektedir. Bu sayede saati size en uygun olan kurs grubunu tercih edebilir ve bu sayede de derslerden geri kalmamayı başarabilirsiniz.

 ALES'e Çalışmak İçin Kullanılacak Yayınlar

 Her sınav gibi ALES için de çalışmaya başlayan adayların ilk büyük kaygısı hangi kaynakların kullanılacağına dönüktür. Bu süreçte pek çok aday belirsizlik içerisine düşer ve bazen de bu endişe ve acelecilik nedeniyle doğru kaynakları kullanamaz. Ancak kursumuz uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermektedir ve başarı ile adayları sınavlara hazırlamaktadır. Geçmişten kazandığı bu tecrübe ile hazırladığımız yayınlar siz kursiyerlerimize verilecek ve bu kaynaklar aracılığı ile sınava hazırlanmanız sizi bir adım öne geçirecektir. Bütün bu avantajlardan faydalanmak için İstanbul ales kursu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan: Kriz, miriz filan sakın ha bunlara aldırmayın bunların hepsi manipülasyondur
Erdoğan: Kriz, miriz filan sakın ha bunlara aldırmayın bunların hepsi manipülasyondur
Bakan Akar açıkladı: 366 terörist etkisiz hale getirildi
Bakan Akar açıkladı: 366 terörist etkisiz hale getirildi