NEJDET GÜNEYSU: MEMUR SEN’İN BAŞARISININ ARKASINDA UZLAŞMA VE DİYALOG KÜLTÜRÜ VAR

Memur Sen Samsun İl Başkanı Nejdet Güneysu, Samsun İnternet Medya Grubu (İMG) üyeleriyle makamında bir araya geldi. Sendikacılığın Türkiye'de eskiden olduğu gibi kavgacı değil, yapıcı ve yol gösterici bir seviyeye oturduğunu, Memursen'in Türkiye'de bu anlamda çok büyük katkılarının olduğunu söyledi.

NEJDET GÜNEYSU: MEMUR SEN’İN BAŞARISININ ARKASINDA UZLAŞMA VE DİYALOG KÜLTÜRÜ VAR

Samsun İnternet Medya Grubu (İMG) üyeleri, Memur Sen Samsun Şube Başkanı Nejdet Güneysu'yu makamında ziyaret etti. Çalışma bakanlığınca hazırlanan “4688 sayılı Kamu Görevlileri Sendikaları ile Konfederasyonların  üye sayılarına ilişkin 2015 Temmuz istatistikleri hakkında tebliğin resmi gazete de yayınlanan verilerine göre Memur Sen’in 836.505 üye ile en fazla üyeye sahip konfedarasyon olarak zirveye oturduğunu kaydeden Güneysu;'Bu durum Türkiye'de sendikacılık faaliyetlerinde Memur Sen'in ne kadar önemli bir görev üstlendiği ve katkı verdiğinin açık bir göstergesidir.' dedi.

MASADA HEP KAZANDIK
Türkiye'de sendikacılığın eskiden olduğu gibi kavgacı bir tutumla değil, yapıcı ve yol gösteren bir anlayışla yapıldığını, yeni dünya düzeninde diyaloğun ve uzlaşmanın çok daha büyük başarılar getirdiğini sözlerine ekleyen Güneysu;'Memur Sen olarak hükümete taleplerimizi iletirken kavgacı bir anlayıştan ziyade  her zaman yapıcı, yol gösterici ve objektif kriterlerle sendikamızın beklentilerini ve sorunlarını anlatmaya çalıştık. Bunda da büyük bir başarı elde ettiğimizi düşünüyorum.' diye konuştu.

'BİZ' ANLAYIŞI HAKİM
Memur Sen olarak Samsun'da en çok üyesi bulunan sendika olduklarını ve bundan büyük bir mutluluk duyduklarını dile getiren Güneysu;'Memur Sen olarak birlikte çalışmayı ve sorunlara çözüm üretmeyi kendine ilke edinen bir anlayışla görev yapıyoruz. Bizim sendikacılık anlayışımızda 'sen-ben' yok 'Biz' varız anlayışı var. Başarımızın arkasında da bu gerçek yatıyor. Bu düsturla yürümeye devam edeceğiz.' diyerek sözlerini tamamladı.

memur-sen nejdet güneysu samsun internet medya grubu img
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeleri peş peşe sıraladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeleri peş peşe sıraladı
MKE Barut Fabrikası'nda patlama: 1 ölü, 6 yaralı
MKE Barut Fabrikası'nda patlama: 1 ölü, 6 yaralı