Advert

O İŞÇİYİ TÜRKİYE KONUŞTU... SAMSUNLU ÇIKTI!

Dün Türkiye Büyük Millet Meclisi önünde sesini duyurmak için kendini ateşe veren Türkiye'nin konuştuğu işçi Sıtkı Aydın’ın Samsunlu olduğu ortaya çıktı.

O İŞÇİYİ TÜRKİYE KONUŞTU...  SAMSUNLU ÇIKTI!

AYDIN ÇARŞAMBA DOĞUMLU

Aydın'ın inşaat işçisi iken 5 yıl önce geçirdiği iş kazası nedeniyle 5 yıldır işsiz olduğu öğrenilirken, Aydın’ın işsizlik yüzünden ruhsal olarak problemler yaşadığı ve bunalıma girdiği öğrenildi. Samsun’un Çarşamba ilçesi doğumlu olan Sıtkı Aydın, Türkiye Büyük Millet Meclisi önünde 'geçinemiyorum' diyerek kendini ateşe vermişti. Olay sonrası vücudunun çeşitli yerlerinde yakınlar oluşan Aydın, kaldırıldığı hastanede tedavi altına alınırken,'Oyumu Erdoğan’a verdim' dedi.

ONURLU YAŞAMAK İSTİYORUM
Erdoğan'ı lider olarak beğendiğini ve seçimlerde oyunu ona verdiğini ifade Aydın;'Sorun yaşadığım 5 yıl boyunca kimseye sesini duyuramadım. En son çare olarak böyle bir eylem yapma gereksinimi duydum. Ciddi sorunlar yaşadım. Kimse sizin derdinizle ilgilenmiyor bu ülkede. Ne yaşadığınız, neler çektiğiniz önemli değil. Bizler kendi ülkemiz de insanca ve onurlu yaşamak istiyoruz. Yaptığım iş doğru yanlış bilmiyorum ama bildiğim tek şey insan olana değer verilsin' diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
aylapalaoglu     2018-01-13 Onurlu beyfendiye Koca Samsunda iş verecek bir işveren mutlaka vardır mutlaka Tertemiz duygulara sahip Sn Sıtkı beye lütfen
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ameliyattan uyanamayan Kübra'nın doktoru tıp kurallarına uymamış
Ameliyattan uyanamayan Kübra'nın doktoru tıp kurallarına uymamış
Konsolosluktaki ikinci arama sona erdi
Konsolosluktaki ikinci arama sona erdi