Advert

Öksüz: Sağlıkta yaşanan şiddet son bulmalı

Sağlık-Sen Samsun şube başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine atanan Prof. Dr. Süleyman Sırrı Kılıç'a makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Öksüz: Sağlıkta yaşanan şiddet son bulmalı

Sağlık-Sen Samsun şube başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine atanan Prof. Dr.Süleyman Sırrı Kılıç'a makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyarette Başkan İlhan Öksüz; Samsun'daki sağlıkta yaşanan problemleri ve sağlık çalışanlarımızın sorunlarını dile getirdi.Son zamanlarda sağlıkta yaşanan şiddet olayları hakkındada bilgi veren başkan Öksüz Gerek sağlık kurumlarının gerekse sağlık çalışanlarının ihtiyaçlarının giderilmesi için ivedilikle müdahele edilmesi gereken hususlar hakkında istişarede bulunduklarını söyledi. Sağlıkta birlik ve beraberlik mesajları veren Başkan Öksüz, yeni Genel Sekreterimizin akademik kariyeri ve idarecilik tecrübesiyle Samsun'umuzun daha rahat ve huzurlu bir sağlık ortamına kavuşacağını söyleyerek tekrar hayırlı olsun dileklerini dile getirdi.

 

sağlık-sen süleyman sırrı kılıç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vatandaş sosyal medyadan yazıyor, Başkan Yılmaz anında cevaplıyor
Vatandaş sosyal medyadan yazıyor, Başkan Yılmaz anında cevaplıyor
FETÖ propagandasından tutuklandı
FETÖ propagandasından tutuklandı