ONARAN: TÜRKİYE'NİN ÇOK BÜYÜK GÜCÜYÜZ

Balkan ve Rumeli Türkleri Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Karadeniz Bölge Temsilcisi Sezai Onaran, Niksar Balkan Türkleri Derneği'nin açılış organizasyonunda konuştu. Onaran,'Bölgede yaşayan hemşehrilerimizin kurmuş oldukları dernekler sivil toplum kuruluşları içerisinde çok büyük rol oynuyor.' dedi.

ONARAN: TÜRKİYE'NİN ÇOK BÜYÜK GÜCÜYÜZ

BAŞKAN ONARAN TEŞEKKÜR ETTİ
Sezai Onaran yaptığı açıklamada;'Hemşerilerimizin haberleşme ve dayanışma içersinde önemli şekilde örgütlenip, federasyon çatısı altında toplanarak konfederasyonunuza katılımlarıyla merkezi Samsun olmak üzere Karadeniz bölgesinde güçlü birer sivil toplum kuruluşları içersinde yer almaktadır. Niksar Balkan Turkleri Derneği başkanımızı yöneticilerini gönül bağlılığı ile bir araya gelerek yeni binamızı satın alan ve lokaliyle birlikte hizmete sunanlara teşekkür ediyorum.' diye konuştu.

STK'LAR TÜRKİYE'NİN GÜCÜDÜR
Her geçen gün hem Türkiye'de hem de Samsun ve Karadeniz'de büyüyerek yollarına devam ettiklerini belirten Onaran;'Bir toplumun en büyük güçlerinden biri de sivil toplum örgütleridir. Bu anlam da Balkan ve Rumeli Türkleri dernekleri olarak ülkemizin dört bir köşesinde faaliyetlerimiz çok güçlü bir şekilde devam etmektedir. Samsun ve Karadeniz Bölgesinde bu tür etkinliklerin ve faaliyetlerin daha da çoğalarak ve büyüyerek devam edeceğine inanıyorum.' şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başbakan Yıldırım: Mehmetlerimiz, Afrin'de destan yazıyor
Başbakan Yıldırım: Mehmetlerimiz, Afrin'de destan yazıyor
Bakan Çelik: Terörle mücadele ederken, ekonomiyi de büyütüyoruz
Bakan Çelik: Terörle mücadele ederken, ekonomiyi de büyütüyoruz