Advert

OP. DR. ALAADDİN BALCI: NORMAL DOĞUM DA BÜYÜK BİR BAŞARI YAKALADIK

Liman Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. dr. Alaaddin Balcı, hastanelerinde normal doğum oranlarının % 60 seviyelerinde olduğunu, Türkiye ortalaması baz alındığında bu alan da ilk sıralarda yer aldıklarını söyledi.

OP. DR. ALAADDİN BALCI: NORMAL DOĞUM DA BÜYÜK BİR BAŞARI YAKALADIK

% 60 LIK BİR BAŞARI YAKALADIK

Samsun İnternet Medya Grubu Başkan Yardımcısı ve Meydannet.com Genel Yayın Yönetmeni Ünal Yavuz, Liman Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Alaaddin Balcı'yı makamında ziyaret etti. Liman Hastanesi'nin kendi öz sermayelerini ortaya koyarak 10 kişilik bir doktor grubu tarafından kurulduğunu ancak başarılı bir ekiple yola çıktıklarını ifade eden Balcı;'Çok kaliteli ve deneyimli bir kadromuz var. Her biri kendi uzmanlık alanlarında değerli isimler. Samsunluların beğenisini kazanmış olan hekim arkadaşlarımızın gayretli çalışmaları ve özverileriyle Liman Hastanesi Samsun'da kendi alanında marka olmuştur.' dedi.

NORMAL DOĞUMU TEŞVİK EDİYORUZ
Liman Hastanesi'nde normal doğum oranının % 60'lar da olduğunu sezeryanla doğumun ise % 40'lar da kaldığını ifade eden Balcı;'Bu oranlara bakıldığında ve özel hastanelerin genel konumu ele alındığında normal doğum konusunda hastanemiz Türkiye ortalamasında ilk sıralarda yer almaktadır. Bu durum hem Samsun için hem de normal doğumun teşvik edilmesi bakımından son derece gurur vericidir. Bizim için en önemli husus mecbur kalınmadıkça hastalarımıza normal doğum yapılmasını söylemek ve ikna etmektir. Devletimiz de bu konuya ciddi anlamda özen göstererek normal doğumu teşvik etmektedir.' diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sürücünün öldüğü kazada otomobilin hızı 180'de takılı kaldı
Sürücünün öldüğü kazada otomobilin hızı 180'de takılı kaldı
Bahçeli: Papaz gitmiş, kavga bitmiştir
Bahçeli: Papaz gitmiş, kavga bitmiştir