Reklamı Geç
Advert
Advert

Advert

​Orta Doğu’dan Elinizi Çekin

​Orta Doğu’dan Elinizi Çekin
Advert

MMO Samsun Şube Başkanı Kadir Gürkan yaptığı açıklamada şunları söyledi;

Orta Doğu Yeni Silah Teknolojilerinin Denendiği Bir Açık Laboratuvara Dönüşmüş Durumdadır

Gelişmiş ülkelerin, dünyanın bilinen petrol rezervlerinin yaklaşık yüzde altmışının bulunduğu Orta Doğu coğrafyasında egemen olmak istemesi, sıcak denizleri kontrol edebilme arzusuyla bölge insanını hiçe sayarak yaratılan savaşlar ve çatışmalar sonucunda Orta Doğu gelişmiş ülkelerin yeni silah teknolojilerini denediği bir açık laboratuvara dönmüştür.

Kabul Edilemez

ABD’nin Kudüs’ün tamamını “İsrail’in başkenti” olarak tanıyıp büyükelçiliğini resmen Tel Aviv’den Kudüs’e taşıması bölgede huzursuzluğu artıran, provakatif bir girişim olup, asla kabul edilemez.

İsrail Uluslararası Mahkemelerde Yargılanmalıdır

ABD Büyükelçiliğinin Kudüs’e taşınmasını protesto eden Filistinlilere karşı İsrail tarafından gerçek mermilerle gerçekleştirilen saldırılar sonucunda, aralarında çocukların da olduğu 59 kişi hayatını kaybetmiş, 2700 Filistinli yaralanmıştır. İsrail Uluslararası Mahkemelerde bunun hesabını vermelidir.

Orta Doğu’ya Barış Bir An Önce Gelmelidir

Bölgede yaşanan savaşlar ve çatışmaların bitirilebilmesi için, bölgeye kalıcı bir huzur ortamının getirilebilmesi için uluslararası kuruluşlar ve bölge ülkeleri bir araya gelmeli, kalıcı barışın sağlanması gerekmektedir.

Advert

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak tarih verdi: Ekim ve Kasım ayında...
Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak tarih verdi: Ekim ve Kasım ayında...
FETÖ şüphelisi tarihçi Talha Uğurluel tutuklandı
FETÖ şüphelisi tarihçi Talha Uğurluel tutuklandı