Osmanlıspor galibiyet için inançlı

Osmanlıspor Kulübü Genel Menajeri Ender Yurtgüven, 'Steaua Bükreş'i gruptan çıkmak için önemli bir rakip olarak görüyoruz. Rakibimize karşı aldığımız 3 puanın bir anlam kazanabilmesi için Zürih'ten de bir galibiyet almamız gerektiğinin bilincindeyiz. Bütün hesaplarımızı Zürih deplasmanından alacağımız 3 puan için yaptık' dedi.

Osmanlıspor galibiyet için inançlı

Osmanlıspor Kulübü Genel Menajeri Ender Yurtgüven, "Steaua Bükreş'i gruptan çıkmak için önemli bir rakip olarak görüyoruz. Rakibimize karşı aldığımız 3 puanın bir anlam kazanabilmesi için Zürih'ten de bir galibiyet almamız gerektiğinin bilincindeyiz. Bütün hesaplarımızı Zürih deplasmanından alacağımız 3 puan için yaptık" dedi.
UEFA Avrupa Ligi L Grubu ikinci maçında 29 Eylül Perşembe İsviçre temsilcisi Zürih ile deplasmanda karşılaşacak olan Osmanlıspor, İsviçre'ye gitti. Osmanlıspor Kulüp Genel Menajeri Ender Yurtgüven, havaalanında karşılaşmaya ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Steaua Bükreş'i gruptan çıkmak için önemli bir rakip olarak görüyoruz. Rakibimize karşı aldığımız 3 puanın bir anlam kazanabilmesi için Zürih'ten de bir galibiyet almamız gerektiğinin bilincindeyiz. Tek tek ekibimiz, futbolcularımız da bunun bilincinde. Bütün hesaplarımızı Zürih deplasmanından alacağımız 3 puan için yaptık. 3 puan aldığımız takdirde 6 puana yükseleceğiz, iş daha bitmeyecek ama önümüzde 4 tane maç daha olacak. Büyük bir avantaj elde edeceğiz. İnşallah o avantajı da elde ettikten sonra son müsabakaya kadar o avantajı bırakmamaya çalışacağız" ifadelerini kullandı.

"Gelen gideni aratmıyor"

Hafif sakatlığı bulunan Webo'nun kadroya alınmadığını belirten Yurtgüven, "Onun dışında oluşan 18 tamamen teknik ekibimizin kararı. Zaten hocamızın da daha önceden belirttiği gibi belirli rotasyonlar uyguluyor teknik ekibimiz ve çok şükür ki gelen gideni aratmıyor. Hepsi tam bir takım ruhunu taşıyor. Güzel bir ekip olduk ve sezon sonuna kadar da bunun meyvelerini toplayacağımızı umut ediyorum" diye konuştu.

Ligde hafta sonu oynayacakları zorlu Fenerbahçe maçına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Yurtgüven, şunları kaydetti:

"Lig de bizim olmazsa olmazımız. Sonuçta ligde kazandığınız puanlar sizi belli bir noktalara getiriyor ki keza geçen seneki performansımız bizi bugün İsviçre deplasmanına gitmeyi nasip etti. Dolayısıyla lig de bizim için çok önemli. 2 maçta 6 puan toplama hesabı yapıyoruz. Bunda ne kadar muvaffak olacağız pazartesi günü herhalde herkes görmüş olacak."

osmanlıspor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan: Hedefi, vizyonu olmayanlara hiçbir şey emanet edilmez
Erdoğan: Hedefi, vizyonu olmayanlara hiçbir şey emanet edilmez
Yeniden yapılandırmada 31 Temmuz son gün
Yeniden yapılandırmada 31 Temmuz son gün