PayKwik Kart Nasıl Kullanılır?

Online alışverişin günümüzde giderek daha yaygın bir hale gelmeye başlaması ön ödemeli sanal kartların daha fazla ilgi görmesine sebep oluyor.

PayKwik Kart Nasıl Kullanılır?

 PayKwik kartlar da ön ödemeli kartlar arasında son yıllarda en fazla tercih edilenlerden oluyor. PayKwik kartlarınızı kullanabilmek için ilk önce bakiye yüklemenizi yapmanız gerekiyor.

Ön ödemeli kartlar yüklediğiniz bakiye miktarı kadar harcama yapabilmenizi sağlar. Bu yüzden harcamak istediğiniz miktarı belirledikten sonra kartlarınızı satın almalısınız. Kartınızı satın aldıktan sonra size verilecek olan 16 haneli kart numarasını kullanarak satın almış olduğunuz miktarı harcamaya başlayabilirsiniz.

PayKwik PIN Kodu Numaraları Ne İşe Yarıyor?

Ödemenizi yapıp kartınızı satın aldığınız size verilecek olan bu 16 haneli PIN kodu numarası yalnızca tek kullanımlıktır. Bir kez kullandıktan sonra bir daha aynı kodu kullanamazsınız. Bu durum PayKwik kartların daha güvenilir alışveriş imkanı sunmasını da sağlamaktadır.

Daha önce kullanmış olduğunuz kredi kartı numarasından ek çekimler yapılması ya da alışveriş sitesinin siber saldırılara uğraması durumunda kartınızın çalınması gibi tüm riskler ortadan kaldırılmış olur. Satın aldığınız miktar kadar harcayabileceğiniz kartlar ile tamamen güvenilir bir alışveriş imkanı yakalayabilirsiniz.

Türkiye’de hizmet vermekte olan Netsis Kart firmasının resmi internet sitesini ziyaret ederek ön ödemeli kartlar hakkında bilgi alabilir ve dilerseniz PayKwik kartlarınızı satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden https://www.netsiskart.com/paykwik adresinden ulaşabileceğiniz sayfadan PayKwik hakkında detaylı bilgi alabilir ve kart yüklemelerinizi yapabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dolar yeni tarihi rekor düzeyine çıktı
Dolar yeni tarihi rekor düzeyine çıktı
Sosyal medya fenomeni Seda Tripkolic gözaltında!
Sosyal medya fenomeni Seda Tripkolic gözaltında!