Advert

​POPO ESTETİĞİ VE POPO ŞEKİLLENDİRME

Estetik uygulamalar içinde en çok istenen ve yaptırılan ameliyatlardan biri olan popo estetiği dış görünüm için tercih edilmektedir. Dolgun ve dik görünen kalçalar ve giyilen kıyafetin hakkını vermek isteyen kadınlar ameliyatla sahip olmaktadır.

​POPO ESTETİĞİ VE POPO ŞEKİLLENDİRME

             Estetik uygulamalar içinde en çok istenen ve yaptırılan ameliyatlardan biri olan popo estetiği dış görünüm için tercih edilmektedir. Dolgun ve dik görünen kalçalar ve giyilen kıyafetin hakkını vermek isteyen kadınlar ameliyatla sahip olmaktadır. Estetik genelde dolgunlaşması, dikleşmesi ve küçültme ameliyatı isteğe bağlı olarak yapılmaktadır. Vücut hatları belirlenerek hastanın bel ve bacak yapısına uygun olarak kalçaya yapılan işlem ayarlanmaktadır. Son zamanlarda oldukça talep olan kalça estetiği cerrahi bir uygulama olduğundan başarı sayısı oldukça yüksektir. Hastanın durumuna bağlı olarak farklı uygulamalarla yapılmaktadır. Zevk meselesi olan güzel kalça estetiği şekilsiz olduğu gibi vücudun şeklini de bozması yüzünden dolgun hatlar, kıvrımlı ve dik duran kalçalara artık günümüzde sahip olmak mümkündür. Kalça yapısını korumak için düzenli beslenmek ve egzersizler yapmak son derece önemlidir. https://www.gokhanhaytoglu.com/popo-estetigi.html cerrahi yöntemlerde istenmeyen durumlar uzman tarafından giderilmektedir.

  POPO ESTETİĞİ VE YÖNTEMLERİ NELERDİR?

 

            Şekli düzgün olmayan kalçalar bacak boyunu kötü göstermektedir. Vücudun görüntüsünü bozduğu için popo biçimini düzeltme için yöntemleri bulunmaktadır. Yağ enjeksiyonu yöntemi ile basenlerde ve belde bulunan kişinin hastanın kendi vücudundan alınan yağları kalçanın üst tarafına yerleştirme işlemi sayesinde popo dolgun bir görünüme sahip olmaktadır. diğer bir işlem ise protez ve popo kaldırma uygulamalarıdır. Popo da bulunan yağların az olması yüzünden silikon protezler tercih edilmektedir. Bu işlem sayesinde popo dik durmaktadır. Özel olarak tasarlanan protezler kalçanın içine konulmaktadır. Kilolu olan hastanın zaman içinde zayıflaması ile cildin içerisinde ve karın bölgesinde bölgesel olarak çökme yaşanmaktadır. kalça bölgesinde bulunan deriler yukarı doğru kaldırılarak protez veya yağ uygulaması yapılabilmektedir. https://www.gokhanhaytoglu.com/popo-estetigi.html estetik cerrahi alanında bir numara olan başarılı tedavileri sayesinde hasta mutlu olarak ayrılmaktadır.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘Gelin yeni dönemin müjdesini yine Diyarbakır'dan verelim’
Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘Gelin yeni dönemin müjdesini yine Diyarbakır'dan verelim’
Kaşıkçı itirafı 18'inci günde geldi... İşte Türkiye-Suudi Arabistan -ABD hattında yaşananlar
Kaşıkçı itirafı 18'inci günde geldi... İşte Türkiye-Suudi Arabistan -ABD hattında yaşananlar