Advert

SADEF'TE SEÇİM HEYECANI

Kısa bir süre önce 3 yıllık başkanlığını yaptığı SAYSİAD'tan ayrılarak 15 Ekim'de yapılacak Samsun Dernekler Federasyonu'na (SADEF) adaylığını resmen açıklayan iş adamı Mete Koca Samsunlu hemşehrilerinden destek istedi.

SADEF'TE SEÇİM HEYECANI

SEVİLEN BİR İSİM

15 Ekim 2017 tarihinde gerçekleşecek olan SADEF (Samsun Dernekler Federasyonu) Olağan Kongresinde aday olduğunu açıklayan iş adamı Mete Koca sosyal medya hesabından adaylığını resmen açıkladı. 3 yıl boyunca başkanlığını yaptığı SAYSİAD'ta yaptığı hizmetlerle gündeme gelen ve İstanbul'da Samsunluları en iyi şekilde temsil eden isimlerden biri olan Koca, mütevazi kişiliği ve uzlaşmacı tavrıyla Samsunluların sevdiği bir isim olarak öne çıkıyor. 

ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Koca sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada;'Yapmış olduğumuz istişareler sonucunda Sadef Genel Başkanlığına adayım. Tüm hemşehrilerimizin desteklerini bekliyorum.
Cemil İmamoğlu ağabeyimizinde şahsıma göstermiş olduğu tevehcühten dolayıda ayrıca şükranlarımı sunarım.' diyerek adaylığını duyuyurken, 15 Ekim'de yapılacak SADEF kongresinde halen görev de olan SADEF Başkanı Yıldıray Baş'la yarışacak. 

BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ
Samsunluları İstanbul'da temsil etmekten bu zaman kadar büyük onur duyduğunu, SADEF başkanlığını kazandığı takdir de Samsunluların sesi ve nefesi olmaya devam edeceğini belirten Koca;'Yıllardır gurbette yaşayan biri olarak Samsunlu hemşehrilerimin sorunlarına, beklentilerine, özlemlerine hep ortak oldum. Samsunlular, İstanbul'da çok büyük bir ailedir. Ben de o ailenin bir ferdi olarak hemşehrilerime hizmet etmeye devam etmek istiyorum.' dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar
Sedanur'un otopsi sonucu açıklandı.. İsyan ettiren ayrıntı
Sedanur'un otopsi sonucu açıklandı.. İsyan ettiren ayrıntı