Advert

Advert

SAMKON AFRİN SINIRINDA... SEZGİN GÜMÜŞ'Ü AĞLATAN BULUŞMA

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş ve Yönetim Kurulu, Afrin'de terör örgütlerine karşı kahramanca mücadele veren Türk askerlerine destek olmak için Gaziantep'in Öncüpınar ilçesindeki sınır bölgesine gitti. Duygulu anların yaşandığı buluşmada Gümüş, Mehmetçik'i alnından öperek, 'Asla yanlız değilsiniz' mesajı verdi.

SAMKON AFRİN SINIRINDA... SEZGİN GÜMÜŞ'Ü AĞLATAN BULUŞMA
Advert

ASLA YANLIZ DEĞİLSİNİZ

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Gaziantep'in Öncüpınar ilçesindeki sınır bölgesinde Türk askerleriyle biraraya geldi. Son derece duygulu anların yaşandığı buluşmada vatanın bekası ve milletin refahı için kahramanca savaşan Mehmetçiklere Türk bayrakları ile destek veren ve askerleri alınlarından öpen Başkan Gümüş,'Bu millet sizlerle gurur duyuyor. Asla yanlız değilsiniz. Hepiniz bu ülkenin gerçek kahramanları ve milletimizin yüzakısınız' dedi.

MEHMETÇİK'E SARILDI

Gözyaşlarını tutamayan ve Mehmetçiklere sarılarak duygulu anlar yaşayan Gümüş,'Komutanlarımız, askerlerimiz ve TSK'nın her ferdinin ne kadar inançlı, gururlu ve kararlı olduklarını görmek bizlere büyük bir onur verdi. Allah hepsinden razı olsun. Bizler onlardan sonuna kadar razıyız. Kanımızın son damlasına kadar yüreğimiz onlarla atacak ve gönüllerimiz de her zaman kahraman olarak kalacaklar. SAMKON olarak bundan sonra da her türlü desteğimiz devam edecek.' diye konuştu.

Haber: Meydannet.com

Advert

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP ve İYİ Parti anlaştı! Görüşme sonrası ortak açıklama
CHP ve İYİ Parti anlaştı! Görüşme sonrası ortak açıklama
Suriye sınırına askeri sevkiyat
Suriye sınırına askeri sevkiyat