Advert

Advert

SAMKON’dan Yavuz ve Gürbüz’e ziyaret

SAMKON (Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu) Başkanı Sezgin Gümüş, İl Emniyet Müdürü Vedat YAVUZ ve Samsun Barosu Başkanı Av. Kerami GÜRBÜZ’ü ziyaret etti.

SAMKON’dan Yavuz ve Gürbüz’e ziyaret

SAMKON Başkanı Sezgin Gümüş bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Samsun'a geldi. Samsun Emniyet Müdürü Vedat Yavuz'u ziyaret eden Gümüş, Samsun emniyetinin başarılı çalışmalarından dolayı Vedat Yavuz'a teşekkür etti. 5 Nisan avukatlar günü dolayısıyla Samsun Baro Başkanı Kerami Gürbüz'e de  ziyarette bulunan Gümüş, tüm avukatların 5 Nisan avukatlar gününü kutladı. 

sez.jpg

İMAJIMIZ ÇOK ÖNEMLİ

Samsun’un yerel değerlerinin tanıtılması gerektiğini belirten, Samsun'un dışarıdaki imajına yönelik ciddi çalışmaların yapılmasına vurgu yapan Gümüş;'Samsun büyüyen ve gelişen bir şehir. Karadeniz'in incisi Samsun'u dışarıda ve gazete sayfalarında 3. sayfa haberleriyle gündeme gelen bir şehir konumuna getirmek isteyenleri şiddetle kınıyorum. Güzel şehrimizin imajını bozmaya yönelik yapılan çalışmalara topyekün birlik ve beraberlikle cevap verilebilir.' dedi.

sez1.jpg

SAMSUN'U KONUŞTULAR

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Samsun Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, 'Sivil toplum örgütleri demokrasimizin vazgeçilmez unsurlarıdır. Bu anlamda çok önemli bir görev ifa ediyorsunuz. Özellikle son dönemde STK'ların önemi ülkemizde çok daha fazla anlaşılmıştır.' dedi. Baro Başkanı Kerami Gürbüz'de SAMKON'un dışarıda Samsunluları temsil eden çok ciddi bir sivil toplum kuruluşu olduğunu ifade ederek,'Sivil toplum örgütleri bu ülkenin gözbebeğidir.' diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ömer Çelik: Hasta ziyaretinin ideolojisi ve siyaseti olmaz
Ömer Çelik: Hasta ziyaretinin ideolojisi ve siyaseti olmaz
Atatürk Anıtı'na baltayla saldıran kadın adli kontrolle serbest
Atatürk Anıtı'na baltayla saldıran kadın adli kontrolle serbest