Advert
Advert

Şampiyonlardan Başkan Şenol Kul’a ziyaret

ULUSLARARASI Wushu Kungfu Avrupa şampiyonaları Terme Belediye Başkanı Şenol Kul’u makamında ziyaret etti.

Şampiyonlardan Başkan Şenol Kul’a ziyaret
Advert

Kayseri’de 23-24-25 Aralık 2016 tarihlerinde yapılan Uluslararası Wushu Kungfu Avrupa şampiyonasında birinci olan Hatice Akman ve Hatice Türer, ikinci olan Kerem Yavuz Yiğit ve Gülbahar Yavuz, antrenörleri Yusuf Demircan ve Zarif Durgut ile Terme Belediye Başkanı Şenol Kul’u makamında ziyaret ederek sevinçlerini paylaştı.

Ziyarette konuşan antrenör Yusuf Demircan, “Desteklerinizden dolayı teşekkür ederim. Kurslarımıza gelen öğrencilerimizin içinden gelecek vaat edenleri bu gibi yarışmalara hazırlıyoruz. Özellikle gençleri spora yönlendirmek amacıyla hayata geçirdiğiniz projelerden ve desteklerden dolayı da ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

"GURURUMUZ OLDUNUZ"

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul sporcuları tebrik ederek, “Genç sporcularımızın başarısını alkışlıyoruz. Sporda başarıyı yakalamak ve derece alabilmek herkese nasip olmaz. Bu azim ve çalışmayla sağlanabilir. Gururumuz oldunuz. Bundan dolayı tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

"HEDEFLERİMİZİ AŞTIK"

Başkan Kul, Terme Belediyesi olarak spora ve sporcuya sahip çıktıklarını belirterek, “Sporcu kardeşlerimiz mutlaka hayatta daha fazla başarılı oluyorlar. Onun için sporu önemsiyoruz. Spora ve sporcuya Terme Belediyesi olarak destek vermeye devam edeceğiz. Ben genç ve başarılı sporcularımıza diğer müsabakalarında ve eğitimlerinde başarılar diliyorum. Ayrıca böylesine farklı ve önemli bir spor dalını ilçemizde büyük bir kararlılıkla yürüten Antrenör Yusuf Demircan ve Zarif Durgut’a gönülden teşekkür ediyorum. Bizler, gençleri ve çocuklarımızı sporla buluşturmayı amaçlıyor ve çalışmalarımızla hedeflerimizi aşıyoruz” diye konuştu.

Ziyaret sonunda Başkan Kul sporcu ve antrenörleri çeşitli hediyeler ile ödüllendirdi.

şenol kul
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bayram tatilinde kazalarda 61 kişi öldü, 296 kişi yaralandı
Bayram tatilinde kazalarda 61 kişi öldü, 296 kişi yaralandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan: En baba mitingimizi İstanbul'da yapıyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: En baba mitingimizi İstanbul'da yapıyoruz