Reklamı Geç
Advert
Advert

Advert

SAMSUN AK PARTİ ALEV ALEV

AK Parti'de ilçe başkan adaylarının kesinleşmesi tartışmaları da beraberinde getirdi. Belediye Başkanları ve milletvekillerinin beklediği adaylar ilçe başkanlıklarında yer bulamadı. AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman istediği isimleri göreve getirerek 'Teşkilatın reisi benim' mesajı verdi.

SAMSUN AK PARTİ ALEV ALEV
Advert

KAVGA ERKEN BAŞLADI
Samsun AK Parti'de bu akşam saatlerinde 9 ilçenin başkan adayları açıklandı. Kamuoyunda konuşulan isimlerin aksine beklenmedik isimlerin ilçe başkanlıklarına aday olarak gösterilmesi partide tartışmaları da beraberinde getirdi. Başta belediye başkanları olmak üzere bazı milletvekilleri de Samsun'da istedikleri ilçe başkan adaylarını AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman'a iletmesine rağmen sürpriz isimlerin ilçe başkan adayı olarak yer bulması AK Parti'de yeni bir kavganın fitilini ateşledi.

KİMSEYİ DİNLEMEDİ
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman'ın istediği isimleri ilçe başkan adaylıklarına getirilmesiyle birlikte Karaduman 'Teşkilatların reisi benim' mesajı verirken, bazı belediye başkanı ve milletvekillerinin Karaduman'a ateş püskürerek yapılan atamalara büyük tepki gösterdikleri öğrenildi. İlçelerde ise il teşkilatına yönelik eleştiriler ayyuka çıkarken, tek adaylı yapılacağı açıklanan ilçe kongrelerinde karşı adaylar çıkabileceği ise şimdiden dile getirilmeye başlandı.

KARADUMAN HEDEFTE
24 Mart 2018 tarihinde yapılacak olan il başkanlığı seçimleri öncesinde ilçe başkan adaylarının atanmasında adeta gövde gösterisi yapan Başkan Hakan Karaduman'ın parti içinde şimdiden hedef haline geldiği ve AK Parti Samsun teşkilatının ateş topuna döndüğü konuşuluyor. Parti teşkilatlarında gizli kavganın bundan sonra da devam edeceği belirtilirken, Başkan Karaduman'ın önümüzdeki günlerde nasıl bir yol haritası belirleyeceği ise merak ediliyor.

Haber: Meydannet.com

Advert

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Akcı     2018-02-16 Ak partide küslük olmaz böyle yalan dolanlarla teşkilatlara camur atmayı bırakın koltuk sevdesını aşağı koyun artık bu ne hadsizliktir. Bayrak yarışıdır bu kazanan devam eder kaybedende kazananın yanında olur ama bakıyorumki bazılarını ateş sarmış işte böyle siyaset yaptığınız için sizleri elediler.
Fatih     2018-02-16 Bu başkanda dahil olmak üzere tüm samsun fuat koktasin elinde . Bu hakanda onun adamı. Bunun istediği filan değil fuat kimi istediyse o geldi. Bunun kaybettirdiklerinin hesabını reis sorar.
Fetö ile mücadele     2018-02-16 1.derece akrabaları ağır cezada yargılananlar listede. Bunun hesabını veremezsiniz.
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TBMM'de 'istifa' protestosu gerilimi
TBMM'de 'istifa' protestosu gerilimi
TSK'dan hava harekatı açıklaması
TSK'dan hava harekatı açıklaması