Reklamı Geç
Advert
Advert

Advert

SAMSUN AK PARTİ'DE İL BAŞKANI KAOSU SÜRÜYOR... BAŞKAN KİM OLACAK?

Geçtiğimiz Pazartesi günü Ankara'da AK Parti Genel Merkezi'nde Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş'la görüşen ve 'İstifa yok göreve devam' diyerek Samsun'a dönen AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in, bugün AK Parti Eski İl Başkanı Adem Güney'in sahibi olduğu internet sitesinde yayınlanan 'Göksel'in istifası istendi' haberi gündeme bomba gibi düştü.

SAMSUN AK PARTİ'DE İL BAŞKANI KAOSU SÜRÜYOR...  BAŞKAN KİM OLACAK?
Advert

GÖKSEL GİDERSE KİM GELECEK?

Bu haberin ardından 'Göksel istifa edecek mi?' sorusu cevap ararken, Samsun AK Parti camiasında da 'Yeni başkan kim olacak?' soruları da yer almaya başladı. Başkan Göksel'in istifa etmesi halinde kamuoyunda bir çok isim gündeme geldi. Eski Bakan Mustafa Demir, Samsun Eski Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Av. Hakan Karaduman, Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'a yakınlığı ile bilinen Av. Hasan Tahsin Şengül, Eski milletvekilerinden Ahmet Yeni, 3. dönem AK Parti Samsun İl Başkanı Osman Çetinkaya ve Siyaset Bilimcisi Mustafa Yeşilyurt bu dönem de sürekli olarak isimleri telaffuz edildi.

ANKARA DÖNÜŞÜ BELLİ OLACAK
Bu arada AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in bugün apar topar yeniden Ankara'ya giderek genel merkez de görüşme yaptığı belirtilirken, Göksel'in durumunun Ankara dönüşünde kesinleşeceği ve basına bir açıklama yapılarak olayın netlik kazanması bekleniyor. AK Parti'de sessiz bir bekleyiş hakim olurken, Göksel'in istifa etmesi halinde yönetim kurulu da görevden alınacak. Başkan Göksel'in görevde kalmasını isteyen Samsun milletvekillerinden bazı isimlerin de Ankara'da temaslarına devam ettiği de gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Advert

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TBMM'de 'istifa' protestosu gerilimi
TBMM'de 'istifa' protestosu gerilimi
TSK'dan hava harekatı açıklaması
TSK'dan hava harekatı açıklaması