Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Advert

Samsun Belediye-İş yönetimi Yurdakul’u ziyaret etti

Belediye İş Sendikası Samsun Şubesinin 11. Olağan Genel kurulunda güven tazeleyen İlyas Yiğit, yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Belediye İş Sendikası Genel Başkanı Nihat Yurdakul’u Ankara’daki makamında ziyaret etti.

Samsun Belediye-İş yönetimi Yurdakul’u ziyaret etti
Advert

Genel Başkan Yurdakul yeni seçilen yönetime başarılar dilerken, çalışma hayatı ve sendikal mücadelenin sorunları ile ilgili olarak yeni yöneticilere bilgiler vererek sendikal tecrübelerini paylaştı, ve tavsiyelerde bulundu. Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Yurdakul, Yöneticilere heyecanlarını ve çalışma azimlerini hiç yitirmemelerini ve sürekli işçinin arasında olmalarını istedi. Belediye-İş sendikasının ilke ve prensiplerinden ayrılmamaları söyledi.

YİĞİT’TEN YURDAKUL’A TEŞEKKÜR

Sıcak ve samimi bir ortamda karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette, konuşan Samsun Şube Başkanı İlyas Yiğit, “Gecesini gündüzüne katarak Belediye-İş sendikasını Türkiye’nin en itibarlı ve onurlu sendikalarından biri haline getiren Genel Başkanıma işçi sınıfı adına teşekkür ediyoruz. Yeni seçilen yönetim kurulumuz Sendikamızın ilkelerinin dışına çıkmadan üyelerimizin menfaatleri doğrultusunda çalışacaklarına inancım tam olup, yeni yönetim kuruluna başarılar diliyorum. Bizleri kabul ettiğiniz içinde teşekkür ediyoruz” diye konuşu.

ANITKABİR’İ ZİYARET ETTİLER

Ziyaret sonunda Belediye-İş Genel Başkanı ziyaretçilere cüzdan hediye ederken, Samsun yönetimi de Yurdakul’a çeşitli yöresel ürünler hediye etti. Samsun Şube yönetimi Ankara programı kapsamında Anıtkabir’i de ziyaret etti. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PKK'ya ağır darbe: 14 terörist öldürüldü
PKK'ya ağır darbe: 14 terörist öldürüldü
Binlerce vatandaşı ilgilendiriyor! Artık bankalar da sorumlu olacak
Binlerce vatandaşı ilgilendiriyor! Artık bankalar da sorumlu olacak