Advert
Advert
Advert

Samsun Canik’te ölüm yolu! Bir hafta içinde 7. kaza

Canik ilçesinde meydana gelen trafik kazası yürekleri ağza getirdi. Kazayı yapan hamile kadın ve 2 yaşındaki oğlu hastaneye kaldırılırken, 4 araç pert oldu.

Samsun Canik’te ölüm yolu! Bir hafta içinde 7. kaza

Samsun Haber - Canik ilçesinde meydana gelen trafik kazası yürekleri ağza getirdi. Kazayı yapan hamile kadın ve 2 yaşındaki oğlu hastaneye kaldırılırken, 4 araç pert oldu.

DÖRT ARAÇ PERT OLDU

Samsun'un Canik ilçesi, Karşıya Mahallesi, Ulus Sokak'ta bulunan Sanayi Kavşağı karşısında yaşanan kaza yürekleri ağızlara getirdi. Trafik ışıklarının olmaması nedeniyla aynı bölgede 1 hafta içinde meydana gelen trafik kazaları hem vatandaşı hem de bölge esnafını çileden çıkardı. Bugün meydana gelen trafik kazasında ise hamile bir bayanın kullandığı Peguet marka otomobil ana yolda seyrederken taklalar atarak ana yoldan çıkıp yan yolda bulunan araçlara çarptı. 4 araç pert olurken, kazaya sebep olan araçta bulunan anne ve çocuğu hastaneye kaldırıldı.

ANNE VE ÇOCUK HASTANE DE

Canik'te yaşanan kaza sonrası yürekler ağza geldi. 4 araç pert oldu hamile sürücü ve araçta bulunan 2 yaşındaki çocuğu 112 acil sevisinin olay yerine gelmesiyle hastaneye kaldırıldı. Müşade altına alınan anne ve çocuğun iyi olduğu öğrenilirken, kaza sonrası çevre esnafı adeta isyan etti. Son 1 hafta içinde aynı bölgede 7 trafik kazasının meydana geldiğini ve Canik viyadüğünün hemen altında bulunan yolun ölüm yolu olduğunu belirten Canikli esnaflar;'Burada son 1 hafta içinde 7 kaza yaşandı. Bugün yaşanan kaza resmen bir felaket olmasına rağmen can kaybının olmaması tek sevinç noktamız oldu' dediler.

BİR HAFTA DA YEDİNCİ KAZA

Kaza sonrası çılgına dönen esnaflar;'Burada trafik ışıkları yok. Bugün bir hamile bayan ve 2 yaşındaki çocuğunu Allah korudu. Bir çok insan bu kaza da ölebilirdi. Bunun hesabını kim verecekti? Bu konu da kimler yetkili ise bir an önce ölüm yolu haline gelen bu bölge için önlem alsınlar. Yazıktır, günahtır. Son bir hafta içinde bu yedinci kaza. İnsanların hem canları hem de malları tehlike de. Bugün 4 araba resmen pert oldu. Şükürler olsun ki, can kaybımız yok. Her zaman bu kadar şanslı olmayabiliriz. Lütfen ilçemizde kangren haline gelen ölüm yoluna bir an önce önlem alınsın.' diye konuştular.

 

samsun canik kaza samsun haber pert trafik kazası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hwjjsjj     0000-00-00 Hshhs
ONURCAN     0000-00-00 20 yıldır ikamet ediyorum sadece 2 yıl içinde dünyada rekor kırdığımıza inanıyorum ulus caddesindeki kaza sayısında kendi annem de dahil ve hiç kimsenin kılı kımıldamiyor 1 ay da 20 kaza kesin
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YSK, İYİ Parti kararını verdi
YSK, İYİ Parti kararını verdi
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yeni bir döneme giriyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yeni bir döneme giriyoruz