Advert

Samsun Çevre Platformu kuruldu

SAMSUN'da bir araya gelen 17 sendika, oda, dernek ve platformların temsilciliklerinin katılımıyla 'Samsun Çevre Platformu' kuruldu.

Samsun Çevre Platformu kuruldu

SAMSUN'da bir araya gelen 17 sendika, oda, dernek ve platformların temsilciliklerinin katılımıyla 'Samsun Çevre Platformu' kuruldu. Platform Sözcüsü Mehmet Özdağ, "Samsun'un değerlerinin ve varlıklarının talan edilmesine, ranta açılmasına seyirci kalmayacağız" dedi.
Samsun'da bir araya gelen ve 17 sendika, oda, dernek ve platformların temsilciliklerinin katılımıyla kurulan 'Samsun Çevre Platformu' üyeleri İlkadım İlçesi Uğur Mumcu Parkı'nda bir araya gelerek basın açıklaması yaptı. Üye kuruluşlar adına açıklama yapan Platform Sözcüsü Mehmet Özdağ, "Samsun'un değerlerinin ve varlıklarının talan edilmesine, ranta açılmasına seyirci kalmayacağız. Samsun'un değerline sahip çıkmak için her düzeyde idari, adli, hukuksal, akademik, mesleki ve kurumsal katkılar yapmak için Samsun Çevre Platformu (SAMÇEP)'nu kurduk. Tüm halkımızı bizimle beraber birlikte şehrimizi korumaya davet ediyoruz" dedi. Yaklaşık 30 üyenin katıldığı ve polisin geniş güvenlik önlemi aldığı basın açıklaması konuşmanın ardından sona erdi. 
 

 

samsun çevre platformu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Ey kaymakam, sen kendini ne sanıyorsun? Haddini bileceksin'
'Ey kaymakam, sen kendini ne sanıyorsun? Haddini bileceksin'
Reina katliamcısının adını kullanıp 185 bin lira dolandırdı
Reina katliamcısının adını kullanıp 185 bin lira dolandırdı