SAMSUN CHP'DE SEÇİM HEYECANI

7 Ocak Pazar günü Set Düğün Salonu'nda 36. olağan kongresini yapacak olan CHP'de heyecan dorukta. Şu ana kadar 3 isim adaylığını açıklarken, CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, tüm CHP'lileri kongreye davet etti.

SAMSUN CHP'DE SEÇİM HEYECANI

ÜÇ ADAY DA İDDİALI
Cumhuriyet Halk Partisi'nde Pazar günü yapılacak seçimle birlikte il başkanlığı koltuğu sahibini bulacak. CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, CHP Samsun Eski Milletvekili Suat Binici ve adaylığını kısa bir süre önce açıklayan Metin Telatar CHP'de il başkanlığı için yarışacaklar. Akcagöz, 7 Ocak pazar günü yapılacak il başkanlığı seçimleri öncesi tüm CHP'lileri kongreye davet ederek, şölen havasında bir kongre yapılmasını istedi.

ESKİ VEKİL ADAY OLDU
CHP siyasetinin Samsun'daki deneyimli politikacılarından Suat Binici il başkanlığı seçimlerine iddialı hazırlanırken, pazar günü yapılacak olan seçimler öncesinde, CHP Samsun İl Başkanlığı görevine Samsun'da ihtiyaç olmasından dolayı aday olduğunu belirtti. Elektrik Mühendisi Metin Telatar ise tüm CHP'lilerin yol arkadaşı olduğunu ve CHP'yi 2019'da iktidara taşımak için yola çıktığını ifade etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İbrahim Kalın
İbrahim Kalın "Türkiye her türlü tedbiri almıştır"
ÖSO, Afrin için hazır kıta bekliyor
ÖSO, Afrin için hazır kıta bekliyor