Advert

SAMSUN DİASPORASI SAMSUNSPOR İÇİN AYAKTA

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, Samsun Valiliği tarafından Samsunspor'a yardım amaçlı başlatılan kampanyaya tam destek vereceklerini söyledi. Samsun diasporasının Samsunspor için kriz masası oluşturduğunu belirten Gümüş;'Bu kulübün büyük bir gururla geçmişte başkanlığını yapan bireyi olarak elimizden gelenin en iyisini yapacağınızdan kimsenin kuşkusu olmasın' dedi.

SAMSUN DİASPORASI SAMSUNSPOR İÇİN AYAKTA

SAMKON Genel Başkanı ve eski Samsunspor Kulübü Başkanı Sezgin Gümüş, Samsunspor'u içinde bulunduğu krizden kurtarmak için kolları sıvadıklarını açıkladı. 

SAMKON: SAMSUNSPOR'A DESTEK OLACAĞIZ

Samsunspor'un Samsun'un en önemli markası olduğunu söyleyen Sezgin Gümüş, "Bu markayı ayakta tutmak ve yaşatmak gurbette ki Samsunlu hemşehri derneklerinin yöneticileri olarak bizlerin en önemli görevidir. SAMKON ve Samsunlu Yöneticiler Sanayiciler ve İşadamları Derneği ile birlikte oluşturduğumuz kriz masası ile Samsunspor'a destek olunması için Samsunlu iş adamlarımızı tek tek gezeceğiz. Samsunlu hemşehrilerimizin Samsunspor'a bu zor gününde sahip çıkarak destek olacaklarını biliyoruz. SAMKON ve SAYSİAD olarak Samsunspor'a destek olacağız" dedi.

SAYSİAD: SAMSUNSPOR SAMSUN'UN MARKASIDIR

SAYSİAD Başkanı Ayşe Üstünel Dağdelen'da Samsunspor'u içinde bulunduğu zor durumdan çıkartmak istediklerini belirterek, şunları dile getirdi. "Samsunlu hemşehrilerimizin Samsunspor'a sahip çıkması için çalışıyoruz. Bu anlamda kurulan kriz masası ile Samsunsporumuza yapabileceğimiz destekleri belirliyoruz. Samsunspor tüm Samsunluların markasıdır. Bizlerde bu markaya sahip çıkacağız. Bu anlamda Samsun Valiliğimizin başlatmış olduğu yardım kampanyasına da tüm hemşehrilerimizi destek olmaya çağırıyoruz." 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ameliyattan uyanamayan Kübra'nın doktoru tıp kurallarına uymamış
Ameliyattan uyanamayan Kübra'nın doktoru tıp kurallarına uymamış
Konsolosluktaki ikinci arama sona erdi
Konsolosluktaki ikinci arama sona erdi