Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde doktora saldırı!

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Kalp Damar Cerrahi Uzmanı Dr. Ümit Halıcı hasta yakınları tarafından darp edildi.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde doktora saldırı!

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Kalp Damar Cerrahi Uzmanı Dr.Ümit Halıcı hasta yakınları tarafından darp edildi. Halıcı'nın tedavi amaçlı hastanede müşahade altında tutulduğu öğrenildi.

DOKTOR DARP EDİLDİ

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hasta yakınları görevli doktoru darp ederek şiddet uyguladı. Kalp Damar Cerrahi Uzmanı Dr. Ümit Halıcı kurşulanan bir yaralıya müdahale ettiği sırada hasta yakınlarının saldırısına uğradı. Görevlilerin ve hastane polisinin zamanında müdahalesiyle olay büyümeden önlendi. Büyük bir şok yaşayan Halıcı hasta yakınlarından şikayetçi olurken, doktora saldıranlar polis tarafından gözaltına alındı.

ÖNLEMLER ARTIRILSIN

Samsun Sağlık Sen Şube Başkanı İlhan Öksüz olay yerine giderek yetkililerden bilgi aldı. Yaşanan şiddet olayını sosyal medya aracılığıyla kınayan Öksüz;'Hocamıza geçmiş olsun dilemek için Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi acil servisindeydim. Gördüğüm manzara karşısında yetkililerden talebemiz var. Bir an önce özelikle acillerde polis tarafından önlemler alınmalıdır. Yapılan bu saldırıyı şiddetle kınıyor Hocamıza geçmiş olsun diyoruz.'

 

dr. ümit halıcı doktora saldırı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tabip     0000-00-00 Öncelikle Geçmiş olsun ama samsun da hekime şiddet siradanlasti artik yetkililer bu saglik sistemini sorgulamak zorundadır polisiye önlemler ile bunu cozemezsiniz
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan: Hedefi, vizyonu olmayanlara hiçbir şey emanet edilmez
Erdoğan: Hedefi, vizyonu olmayanlara hiçbir şey emanet edilmez
Yeniden yapılandırmada 31 Temmuz son gün
Yeniden yapılandırmada 31 Temmuz son gün