Advert

Advert

SAMSUN ESNAFI 6 MAYIS'I BEKLİYOR

Samsun’da 35 bin esnafın bağlı olduğu bünyesinde 72 odanın bulunduğu Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği seçimlerini 6 Mayıs’ta yapılacak. Çekişmeli bir seçimin beklendiği Esnaf Odaları Birlik seçimlerinde Güler iddialı geliyor.

SAMSUN ESNAFI 6 MAYIS'I BEKLİYOR
Advert

ESNAF 6 MAYIS'I BEKLİYOR

Esnaf Odaları Birlik seçimleri 6 Mayıs 2018 tarihinde yapılacak. Mevcut Başkan H. Eyüp Güler Esnaf odaları seçimlerinde sona yaklaştıklarını söyledi. Samsun merkez ve ilçelerinde faaliyette olan 72 oda ve kayıtlı 35 bin esnafın olduğunu belirten Güler, oda seçimlerinin büyük bir kısmının tamamlandığını esnafın artık 6 mayısa hazırlandığını söyledi.

SAMSUN ESNAFI KALİTELİDİR

Samsun'da yapılan oda seçimlerinde esnafın örnek tavır sergilediğini ve tüm seçimlerin sorunsuz ve dostluk içinde geçtiğini belirten Güler, 'Samsun esnafı her yapılan seçimde dostluğu ve kardeşliği ön planda tutarak seviyeli bir seçim yarışı geçirmiştir. Bazı odalarımız da tek adaylı seçimler yapılırken, kimi odalarımız da ise çekişmeli seçim yarışı olmuştur. Beni en çok sevindiren olay ise her yaşanan seçimde esnafımzın sağduyusu ve kalitesinin galip gelmesidir.' dedi.

TÜRKİYE'YE ÖRNEK OLACAĞIZ

Samsun esnafının artık 6 mayısta yapılacak olan birlik seçimlerine kilitlendiğini belirten Güler; 'Birlik seçimleri 6 Mayıs’ta yapılacak. Oda seçimlerinde yaşanan sağduyunun ve zerafetin aynı şekilde birlik seçimlerine de yansıyacağını düşünüyorum. Bizler kendi alanlarımızda şehrimize hizmet eden insanlarız. Makam mevki bizler için gelip geçici işlerdir. Samsun esnafı duruşuyla ve kalitesiyle Samsun'dan tüm Türkiye'ye örnek olacaktır. Buna bütün kalbimle inanıyorum.' diye konuştu.

Advert

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Suriye sınırına askeri sevkiyat
Suriye sınırına askeri sevkiyat
Cumhurbaşkanı Erdoğan: ''Birkaç gün içinde harekata başlayacağız''
Cumhurbaşkanı Erdoğan: ''Birkaç gün içinde harekata başlayacağız''