Samsun Havza ilçesinde yeni araçlar hizmete girdi

Havza Belediyesi tarafından belediye araç parkına yeni alınan iki adet kamyon düzenlenen tören ile hizmete girdi.

Samsun Havza ilçesinde yeni araçlar hizmete girdi

Samsun Havza Belediye Binası önünde düzenlenen törende yeni alınan iki kamyon için kurban kesildi. Kesilen kurbanın ardından Havza Belediye Meclis Üyesi Hayrettin Şahin tarafından dua okundu.
Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, törende yapmış olduğu konuşmada yeni alınan iki kamyon ile birlikte belediye araç parkının daha modern ve güçlü hale geldiğini belirterek; “Başlatmış olduğumuz çalışmalar neticesinde iş yükümüzü hafifletmek amacı ile satın aldığımız kamyonlar ilçemize hayırlı olsun. Şu anki mevcut araçlarımız modelleri eski olması itibari ile gelişen teknoloji ve iş yükünün artması sonucu araç ihtiyacı doğmuştu. Devlet Malzeme ofisinden satın aldığımız araçlarla araç filomuz daha modern bir hale geldi.” diye konuştu.
İkiz özellikle kırsal mahallelere hizmet götürme konusunda yeni araçların etkin olarak kullanılacağına değinerek; “ İlçe merkezinde 17 ve kırsalda 81 mahallemiz var. Bu mahallelerimize daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmak adına araç parkımızı yeniliyoruz. İnşallah kısa süre içerisinde araç parkımıza yeni iş makineleri kazandıracağız.” Dedi.
Kesilen kurban ve konuşmanın ardından okunan duaların ardından Havza Belediye Başkanı Murat İkiz kamyonları inceledi ve kontaklarını açarak kamyonları hizmete girdi. 
Törene Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Başkan Yardımcısı Ömer Büyük, Belediye Meclis Üyeleri, Havza Muhtarları Derneği Ahmet Çavdar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

samsun havza belediyesi araç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KKTC Başbakanı'ndan flaş açıklama: TL yerine...
KKTC Başbakanı'ndan flaş açıklama: TL yerine...
Denizbank satıldı! İşte yeni sahibi
Denizbank satıldı! İşte yeni sahibi